Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta ez a cica?

Milyen fajta ez a cica?

Figyelt kérdés
Hello! Párhete találtunk egy macska kölyköt és azóta elgondolkoztam rajta milyen fajta lehet. Most van olyan korában hogy el lehetne választani az anyától. Kerek feje van hegyes fülei hosszú fekete szőre van amiből méghosszab fehér szőrök állnak ki. A lábujjai között kártyák vannak a farka rövid és kevéssé szőröd. Nagyjából ennyit tudok róla elmondani.

2021. júl. 2. 13:40
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. júl. 2. 13:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima házi cica.
2021. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit latsz benne, de hazi. A kolyokkori szor altalaban hosszabb, valoszinuleg nem marad igy, es persze nagyon cuki :)
2021. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima házimacska.
2021. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%
Szerintem ez az a meg kell szeretgetni fajta. Nagyon aranyos. :)
2021. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szőrű házicica:) nagyon cukker!
2021. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
De ariiii :) Tuti nagyon szép cica lesz! Szerintem a megszokottnál picit hosszabb a szőre, lehet hogy valami olyan keverék, hogy jutott bele egy kis hosszú szőr is pl valami perzsától/maine coontol. Az én macskám is házimacska és maine coon keverék, Rövid/közép hosszú a bundája (a tipikus rövidszőrűeknél hosszabb egy picit) és megörökölte azt a tipikus vastag alsó bundázatot a maine coonoktól. Csak akkor látszik ha beletúrok a szőrébe, amúgy sima rövidszőrűnek tűnik első látásra. Az a tapasztalatom, hogy a keverék cicák általában nagyon egészségesek és jó az immunrendszerük.
2021. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🥰
2021. júl. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!