Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnét tudom megállapítani,...

Honnét tudom megállapítani, hogy kb. mennyi idős a kandúr, ami hozzánk csapódott?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A macskán látszik, ha már öreg. A bundájából itt ott vastag, fehér, hosszú szálak állnak ki. A középkorú cica az csak látszik rajta, hogy kb 2-5 éves lehet. A fiatal pedig szintén látszik. Esetleg egy kép róla? Úgy talán könnyebb lenne megmondani
2021. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos meg tudja állapítani,hogy kb. hány éves, fogait megnézi, én úgy emlékszem. Meg amúgy is, jó lenne ha elvinnéd + lehet,hogy van benne chip, és így meg lesz a gazdija :)
2021. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldj képet róla, de ne homályos felvételeket. Azok alapján lehet h az itteni macskások is meg tudják tippelni egész pontosan :) Ettől függetlenül szerintem is vidd el dokihoz egy kis szervizre, biztos ami biztos :)
2021. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos a fogak állapota alapján egész pontosan meg tudja mondani. Kívülről nem feltétlenül látszik, ha őszül a bundája, akkor már igencsak öreg lehet, de a 2-től 10 éves korig tartó időszakban nézhet ki változatlanul jól is.
2021. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!