Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Odaadhatom neki?

Odaadhatom neki?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja születtek kismacskák nálunk mivel a szomszéd anyamacska befészkelte magát hozzánk. Persze a szomszédnak nem kellenek így mi keresünk nekik gazdát. Az egyiknek már 2 hetes kora óta van gazdája de most közölte velem,hogy van egy macskája, aki egy benti ivaros kandúr. Emiatt csak is kandúr cica kell neki mert nem akar kiscicákat. Ezt persze megértem de féltem a kicsit, aki még csak most tanulja hogy védje meg magát. Egy ivaros kandúrral szemben, aki félti a területét lesz esélye? 10.-én lesznek 2 hónaposak a kicsik.

2021. júl. 1. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy add oda, ha ivartalanítja mind a 2-őt... De ha abból a 2 macska közt biztos verekedés lesz, főleg ha mind a 2 ivaros..
2021. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2 kandúr ivarosan szerintem nem jó döntés.
2021. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva gondolom nem fogja mert akkor mindegy lenne, hogy milyen neműt visz. Azt mondtam neki, hogy ha verekszenek vagy bántja a nagy a kicsit akkor azonnal szóljon mert nem fog ott maradni akárhogy is erősködik. Amúgy sem túl szimpi a nőci ő már 4 hetesen elvitte volna azóta is naponta ír, hogy mikor adom neki oda. Hétvégén elviszi, mert máskor nem jó neki mert nincs autója.
2021. júl. 1. 10:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám oda. Ha arra nem hajlandó, hogy ivartalanítson, akkor gyanítom, egyéb dolgokra sem szán pénzt/energiát a macskával kapcsolatosan...
2021. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 es Ó dehogynem! Kioktatott, hogy reméli csak minőségi tápszert adok nekik mert azért nem esznek szilárdat. Amikor egyszer írt, hogy elvinné mondtam, hogy a macskakajára még nem nagyon szoktak át inkább szopiznak még. Erre megkaptam ,hogy biztos nem minőségi kaját adok nekik. Ja bocsánat tápszert. Ez is annyira érthet hozzá... a whiskas a minőség vagy mi? Különbséget se tud tenni a táp és a tápszer között. Ritka buta egy ember
2021. júl. 1. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem adnám neki oda. Ha verekedni fognak, akkor sem fog szólni az ilyen ember...
2021. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Abban bízok higy a barátnőjének majd mesél, aki a szomszédom. Jóban vagyok vele én vigyázok a lányára sokszor. Szóval remélem eljutnak hozzám a rejtegetett rémhírek. Amúgy annyira megtartanám az összeset. Nincs szívem odadni senkinek igazából. De sajnos muszáj...
2021. júl. 1. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Le leszek pontozva, de a mi felnőtt kandúrunk simán elfogadott egy kölyök kandúrt, még baromi sokat játszott is vele. Ha nagy a korkülönbség, akkor működhet.
2021. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elvileg 5 éves a másik
2021. júl. 1. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Huh, hasonló cipőben jàrunk. Mire elérik azt a kort a kicsik, hogy elvihetőek, olyan szinten az emberhez nőnek, hogy hihetetlen. Első perctől velük vagyok. A tudattól rosszul vagyok, annyi vigasztalna egy picit ( mert sajnos muszàj), ha pàrban vinnék el őket. Ezt sem lehet előre tudni, de jó lenne, ha csak olyanok vàllalnànak kis àllatot, akik valóban gondoskodóak és szeretik őket. A kérdésedre vàlaszolva nagy valószînűséggel ott problémàk lennének, de mindig vannak kivételek.
2021. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!