Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ahogy a macskával...

Normális ahogy a macskával bánik Apukám?

Figyelt kérdés
Édesapám sz.tem túlzásokba esik. Beszélget a macskával, simogatja napi 8órában minimum, vele is alszik, együtt tévéznek, még azt is megengedi neki, hogy belessen a tányérjába / nem eszik és nem nyúl bele / Ha alszik és megsimogatnám, rám szól, hogy ne ébresszem fel és, hogy engem utál különben is. Sz.tem emberként kezeli. Ha megkérdezem mi újság, csak a macska a téma.
2008. dec. 8. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
azt gondolom apukád magányos. és igen emberként kezeli, ez igen nem jó. talán többet kéne apukáddal foglalkoznod, pl beszélgetni, sétálni menni, ha van hobbija oda elmenni vele, vagy segíteni neki. nem írod hol van anyukád, pl megkérdzheted ha nincs esetleg anyukád, hogy hiányzik-e neki. stb..
2008. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Anyukám van. Ő is tűr! Hiába beszélgetek vele, a macska az ölében van. Ha viszek egy jó filmet, nézzük meg, a macska is nézi. Menjünk ki a természetbe sétálni, a macska is jön. Meghívom egy sörre a kocsmába, csak a macskával. Nos?
2008. dec. 8. 19:36
 3/17 yuda ***** válasza:
68%
Én nemigen bírom a macskákat-inkább kutyás vagyok-de tényleg a magányosság ,elhanyagoltság okoz ilyeneket-lehet úgy is elhanyagolt egy ember,ha társaságban van-úgy is lehet egyedül...főleg pesten nagy divat,hogy családtag lesz egy állatból-mert valahol meg ki kell élnie az embernek a társas igényét,de persze ez normális esetben egy másik ember.Az állatnak pedig megvan a maga helye,mint minden másnak az életben-de semmiképpen nem egyenrangú partner-vagy nem lehet előbbre való pl. a családnál.
2008. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet magányos! Vidéken élünk, kert, pince. Dolgozik is, igaz, csak heti 10-12 órát, mert nyugdíjas, de van 6 unokája! Ők felváltva jönnek.
2008. dec. 8. 20:24
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

nekem két kutyám van,és ugyanezt csinálom.de én tudom magamról,h nem vagyok normális.:-)

21éves lány vagyok,boldog kapcsolatban.szerencsére a párom is bírja a hülyeségemet,ő is ilyen,de azért nem ennyire.

én csak ha magamból indulok ki,azt tudom tanácsolni,h ne mutasd ki,h nem szereted a macsekot,mert azt Apukád személyes sértésnek veheti.pl.ha nekem azt mondják,h hülye vagyok,vagy ha a kutyámra mondanak rosszat,akkor az utóbbira jóval dühösebb leszek.

2008. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Szereti a cicusokat, ez teljesen normális. Nálunk is mindenki családtagként bánik velük.
2008. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó két válaszadónak a megnyugtatást.
2008. dec. 8. 20:34
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Én is igy viselkedem a macskámmal, olyan mintha a gyerekem lenne.

Sajnos, aki nem szereti a macsekokat, az ezt sose fogja megérteni:)

2008. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, szeretem a macskát, gyakran meg is simogatom, csak Apu viselkedését tartom túlzásnak.
2008. dec. 8. 20:54
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos nagyon sokan tulzasba viszik a haziallatokkal valo viselkedest es ha valaki ezt nem tartja eppen normalisnak akkor megharagusznak es azt mondjak hogy rossz ember az illeto.Szerintem amikor pl.egy kutyat vagy macskat felengednek az agyba az mar egy kicsit nem jo.Vagy engedni a kutyat hogy ossze vissza nyaljon,szerintem gusztustalan.En szeretem oket,de a tavolsagot mindenkeppen megtartom veluk.Van egy munkatarsam akinek a ruhaja tele van kutyaszorrel es erezni is lehet rajta a szagot.Pedig torodik vele,de szerintem sokszor megfeledkezik arrol hogy megis csak egy allat.Befekszik az apukaja agyaba es az oreg inkabb alszik a fotelbe csak ne zavarja meg szegeny kutyust...
2008. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!