Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ahogy a macskával...

Normális ahogy a macskával bánik Apukám?

Figyelt kérdés
Édesapám sz.tem túlzásokba esik. Beszélget a macskával, simogatja napi 8órában minimum, vele is alszik, együtt tévéznek, még azt is megengedi neki, hogy belessen a tányérjába / nem eszik és nem nyúl bele / Ha alszik és megsimogatnám, rám szól, hogy ne ébresszem fel és, hogy engem utál különben is. Sz.tem emberként kezeli. Ha megkérdezem mi újság, csak a macska a téma.
2008. dec. 8. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
A mi macskáink is hasonló kényeztetésben részesülnek, szerintem nincs benne semmi rossz (akkor lenne baj, ha azt is megengedné, hogy egyen a tányérjából...). Ha nyugdíjasként ebben leli örömét, akkor hadd babusgassa, ez nem káros; vannak, akik ehelyett beülnek a kocsmába és hullarészegre isszák magukat, v. napi több doboz cigarettával rombolják az egészségüket. Te inkább szerencsés vagy, hogy apukád állatbarát és nem egy érzéketlen ember!
2008. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem légy boldog. Sok apuka rühelli a macskákat, sok esetről tudok amikor megkínozzák az állatot, rugdossák, nem is foglalkoznak vele. Ő legalább szereti és mindent megad neki.
2008. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia.


Az már tényleg túlzás KICSIT,hogy még a kocsmába is...

DE!!Nekem nem lehet gyerekem,és a cicám jelenti a gyereket számomra.De persze mindent én sem engedek meg neki.Nem ehet a tányéromból,nem nyalogathatja az arcom,a kezemet szokta,ha simogatom,de utána kézmosás,pedig szobacica,és minden oltással rendelkezik.Viszont a férjemmel felengedjük az ágyra,és télvíz idején bebújik a gyapjútakaróm alá,és a lábamnál alszik.Megengedem neki,mert a cica alapvetően tiszta állat,és mivel fürdetve van,és teljes mértékben szobacica(soha nem megy ki),így nem látjuk akadályát,hogy ne jöhessen fel,és aludjon velünk,imádom,ahogya talpamhoz dörzsöli a félperzsa pihe-puha szőrét....Természetesen nincsen semmilyen szagunk,ápolt üzletemberek vagyunk,akik nap mint nap tárgyalásokat bonyolítanak le,ha bármilyen szagunk is lenne,akkor már szóltak volna.Lehet,hogy apukádnak is valamiféle pótlék a cicus.Üljetek le Édesanyáddal,és kérdezzétek meg tőle,mit lát benne,amiért így bánik vele.LIzy

2008. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
En ugy tudom hogy a macskakat nem szoktak furdetni,azaz nem is szabad ugyhogy nagy marhasagot irtal.
2008. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos apukád van!Irigyellek érte,az én apám rugdosta,bántotta az imádott cicáimat,sokat szenvedtem tőle gyerekkoromban.
2008. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%

Nyírd ki a cicust,lesz nagy sírás rívás de a gond meg lesz oldva nem lehet majd macskástól tévézni meg stb.


A ilyebe viselkedésbe bele lehet őrülni

2008. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell aggódnod. Az én apukám is ilyen! Ő is mindig viszi magával a macskát, szintén nyugdíjas, vidéken él. Ha a kertben dolgozik, oda is viszi, ha lemegy a pincébe, oda is, a műhelybe is mindig beengedi a kedvenc macsekot. Fiatalabb korában is szerette a macskákat, de nem foglalkozott velük ennyit, eleve nem is engedte be a lakásba őket. Mondjuk én megértem, mert én alapból ilyen vagyok, én lakásban tartok 3 macskát, és velem alszanak, tényleg családtagként tekintek rájuk. De anyukám már nehezebben viseli ezt a dolgot. Egyik ismerősöm mesélte, hogy az ő papája lett ilyen idősebb korára. Ő fiatalon nem volt macskás, nyugdíjas korában pedig - így fogalmazott- hat macskával takarózik...
2008. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!