Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5napra otthon hagyhatom a...

5napra otthon hagyhatom a macskákat?

Figyelt kérdés
Vab egy 10honapos kinti-benti macskám akit 5napra kint szeretnék hagyni! Eddig csak 1napra maradt kint de semmi baja nem volt hisz o imád kint lenni! Mindig jönnének etetni a cicat és friss ivóvizet biztosítani neki! Mindent kiraknánk neki a házát kaparófáját stb… csak attól felek hogy elfog teljesen menni és amikor haza érünk nem jön vissza! Ezt inkább olvastam! Mennyire igaz ez? Kerlek segítsetek!

2021. júl. 4. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
igen
2021. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Vagy elszokik onnan, vagy nem. A kinti macskatartás amúgy is ilyen. Vagy elüti az autó egy szép napon, vagy nem. Vagy szétkapja egy másik állat, vagy nem. Vagy megkínozza valami barom ember, vagy nem. Vagy befogadja valaki mert azt hiszi hogy kóbor, vagy nem. Vagy megmérgezik, vagy nem. Orosz rulett 🤷‍♀️ Ha eleve így tartod akkor mit számít hogy elszokik onnan vagy marad? Gondolom "leszmásik".
2021. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta van meg és mennyire kötődik a helyhez illetve hozzád.
2021. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szomszéd kért meg a minap, hogy etessem a cicáját, ő csak kinti, és szintén nincs egy éves. Ivartalan kandúr.

Simán megmaradt a cica :), hála az égnek.

4 éve másik szomszéd kért meg, na az a macska első nap lelécelt, és vemhesen tért haza. Szóltam nekik pedig, hogy ivartalaníttassák előtte. Azóta van plusz 3 macskájuk :)

2021. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ladik ***** válasza:
100%
Rakj ki neki 5 napra enni inni de szerintem kérd meg a szomszédot hogy néha nézzen rá.
2021. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 ös az nem biztos, hogy jó ötlet mert ha sok kaja van kirakva más macskák is megjelenhetnek. Vagy a legyek beköpik a kaját.
2021. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező rendkívül értelmes véglény. Épp most írt egy mocskolódó privátot. Vigyázzatok vele, putris módon küld el mindenkit az anyjába, ha valaki olyan választ ír ami neki nem tetszik.

Mondjuk abszolút nem lepődtem meg.

2021. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na kitaláltad, hogy oldod meg?
2021. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Otthon maradtam igen:) csak egy macska miatt! És mielőtt ólat irtok ÉN mentettem meg egy 2labu macskát és semelyik menhely nem fogadta be! És Szt jobb elete kezdodott nálam és jobban tudtam ápolni mint egy menhelyen több ezer macska mellett! És jó elete van!
2021. júl. 5. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Otthon hagyhatadd volna, de oké.
2021. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!