Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Otthon hagyhatom a két cicámat...

Otthon hagyhatom a két cicámat 3 napra egyedül?

Figyelt kérdés
Elmegyünk nyaralni 3 napra, és nem tudjuk hovatenni a cicákat. Otthon lehet őket hagyni? Raknánk neki ki tiszta vizet sokat, kaját, 3 alomtálcát is. Otthon hagyhatjuk?
2010. júl. 1. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szétszedik a lakást, ha kicsik.
2010. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és ha kiboritják a vizet vagy felfalják első nap a kaját?
2010. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Timi: ) ***** válasza:

Igen,de:

Ha túl jó idő lesz akkor a kajájuk felmelegszik és megromlik.

Ablak legyen nyitva,hogy szellőzés legyen,olyan kaját hagyj neki otthon,ami kevésbé romlandó,pl.táp.(de nézz valami más kaját is a táp mellé)A tiszta víz fontos ,vizet nagyobb tálba rakd és többet így nem melegszik fel olyan hamar,nem lesz gond,ha tényleg 3 nap,max.felfordítják a házat :D

23/L

2010. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van:)De véletlen nincs valami közelben lakó rokon,vagy egy normálisabb szomszéd,akit meg lehetne kérni,hogy naponta 3szor mondjuk nézzen át a cicákhoz,és adjon nekik kajcsit,meg friss vizet??!!!
2010. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon van olyan , akinek odaadnánk a lakáskulcsot:S nem olyan megbízhatóak.
2010. júl. 1. 19:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha jóban vagytok valamelyik szomszéddal vagy egy közeli ismerősötöket kérjétek meg,hogy nézzenek a macsekokra,és adjanak nekik enni,inni... Tényleg mi lesz,ha a vizet első nap kiboritják játék közben és a a kaját meg felfalnák?!A rendbontásról nem is beszélve.. Nem biztos,de ez is előfordulhat!Szóval sztem felügyeletre kérjétek meg azokat akiket irtam...;)
2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Timi: ) ***** válasza:

Nem lesz ott gond,kirak több tálat,több vízzel,mint írtam nagy tálba sok vizet a felmelegedés miatt,nem hinném ha kirak 3 mat kiborítják pont mind a 3 mat,egész nap dögleni fognak tuti,ha felkelnek esznek,bírnak enni,de halálra zabálni nem fogják magukat,ellesznek,3 nap és kész.Szerintem nyugodtan hagyhatod őket,fentebb írtam hogyan tedd.Nah pussz

23/L

2010. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én két napra hagytam egyedül a cicát nyáron. Lavórban tettem vizet a szobába, több tálkában szárazeledelt és két alomtálcát. Semmi gond nem volt.
2010. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
HÁÁÁÁÁT! A SZÁRAZ KAJA NEM ROMLIK MEG EGYÉ HÉT ALATT SEM, BŐSÉGESEN RAKJ KI NEKIK. VIZET SOKAT RAKJ KI ÉS MINDENKÉPP OLYAN TÁLBAN, AMIT NEM TUDNAK MÉG VÉLETLENÜL SEM KIBORÍTANI. HÁROM NAP ALATT NEM LESZ SEMMI BAJUK.
2010. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
biztos nem hagynám ilyen melegben egyedül, semmi levegője nem lesz büdös lesz az alomtól és egy percig se lennék nyugodt hogy eszik e iszik e rendesen.
2010. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!