Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen szaga van egy cicának?

Milyen szaga van egy cicának?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Hol akarod szagolni...

Viccen kívül semmi különös, a lehelete persze neki sem üdítő, de a bundájuknak szinte nincs szaga. Az alom az viszont büdös.

2021. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Mint egy natúr pulóvernek, amin se öblítő se mosószer illat nincs.
2021. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Egy ivartalan szobacica semleges.

Egy ivartalan kinti/kinti-benti kerti illatokkal (fű, fa, virágok, éppen mive feküdt bele) rendelkezik.

Bárhol tartott ivaros macska büdös, mint a vesztés.

2021. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Normál esetben szagtalanok, ha viszont belehemperegnek valamibe, vagy hozzáérnek valamihez, akkor az érezhető rajtuk addig míg nem mosakodnak. Utóbbit viszont gyakran megteszik, mivel igen tiszta állatok.


Ami kegyetlenül büdös, az a székletük, és a kandúrok vizelete. Előbbi ugye más élőlényeknél is adott, utóbbit pedig a területük megjelölésére használják, ezt kiskori ivartalanítással és neveléssel el lehet kerülni.

2021. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Az ivaros macskák sem büdösek 3-mas ha normálisan van tartva, és az ivartalan is büdös, ha rosszul tartják.

Az én egyik cicám, (2 hónapos múlt) szeret belefeküdni a tápos táljába, így táp illata lesz, ami nem zavaró, mert kellemes az illata a tápjának :)

2021. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Dehogynem, büdös kandúr szaguk van, mert mindent jelölgetnek. Nekem van egy ivartalan kandúrom, múltkor idetévedt egy ivaros, gazdás kiskamasz bagzási idő elején, olyan szaga volt, hogy meg kellett veszni. Pedig nem volt se csapzott, se ápolatlan.


De biztosan nem nekem van igazam, ha rajtam kívül még páran írják, hogy büdösek az ivaros macskák... -_-

2021. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A pisi és a jelölgetés szaga nem ugyanaz szerintem a macska alap szagával. Egy ivartalan macska pisije is büdös. És van egy ismerősöm, aki macska tenyésztő, ivaros macskái vannak, és nem büdösek. Az ivarzási időszak meg megint csak más, mint az "alap eset".
2021. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Hja, mert azok fürdetve vannak, vagy vm kendővel tisztítva. Te vennél olyan tenyésztőtől, ahol bűzlik a lakás???? Nem...


A kismacska büdös volt, erős pisi szaga volt. Nem tudnak úgy jelölgetni, hogy ne fröccsenjen pár csepp a comjukra. Az a kevés is éppen elég, ha ivarosról van szó.

2021. júl. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod :D
2021. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja. Mert logikus.
2021. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!