Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon-nagyon szeretnék egy...

Nagyon-nagyon szeretnék egy igazi perzsa cicát! Minden álmom, tudnátok segítnei, honnan lehetne cicám?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor fehér legyen, és kicsi de tök mindegy! csak perzsa cica legyen!! mivel nagyon drága egy cica ezért nem valószínű h tudnék fizetni de biztos ismertek valakit aki csak úgy ingyen odaadná!! légyszi szánjatok meg!! SEGÍTSETEK
2008. dec. 8. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Az egy dolog, hogy perzsa cicát szeretnél, és biztos valaki fog is adni, de ha nincs rá pénzed, honnan lesz az állatorvosi kezelésre és az élelmezésésre? Egy ilyen macska azért kerül sokba, mert rá is kell fordítani. Persze tarthatod moslékon is, meg nem kell ivartalanítani, úgy is elvan...Meg mindegy, de azért fehér legyen meg kicsi? Az igényeket meg kell fizetni...
2008. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Félperzsa cicákat találtam neked, menhelyi cicák, ők ingyen elvihetők, szerintem nagyon helyesek:

[link]

2008. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak!ja és tudom h kell velük foglalkozni és van is pénzem de 15-40 ezer ft- ot nem fogok rákölteni bár megérné! légyszi ne oktass ki én dolgom h mint szeretném gondozni! és ne feltételezd rólam h igénytelen vok mert nem!! de azért köszi
2008. dec. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!