Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa standard? Elfogadott?...

Perzsa standard? Elfogadott? Fitos orr? Tenyésztők!

Figyelt kérdés

Széles, gömbölyű fej, a nagy kerek szemek, a rövid, fitos orr, a zömök test, a tömzsi lábak, a hosszú, leomló szőrzet.

Ezt írja a perzsa /himalája standardnál. Szóval, van egy 1éves Himalája cicám, de neki nem nyomott az orra, és nem túlságosan lelógó a szőre, inkább olyan középhosszú. Anyukám perzsatenyésztő volt, azt mondja hogy a szőre azért ilyen mert még sűdő macska, és majd később hosszú lesz neki. De , az orra elfogadott?

Képek:

Kiskorában:

[link]


Most:

[link]


[link]



Csak azért kérdezem mert jövőre szeretnék menni vele kiállításra.


2011. aug. 30. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok választ adni, de azt muszáj megírnom, hogy iszonyatosan cukorfalat ez a cica. Pedig nekem nem szoktak tetszeni a himalája cicák. De ő valami tünemény!
2011. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztos vagy benne, hogy perzsa? nem inkább birman?

engem sokkal inkább azokra a cicákra emlékeztet.

[link]

2011. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A cica nagyon szép, meg édi-bédi, de "perzsa szemmel" túl nagyok a fülei, hosszú az orra, kicsike a feje, véleményem szerint "nagyon jó" minősítést kaphat. Ez azt jelenti, hogy a "kitűnő"-t nem kapná meg szerintem.

A himalájához nem értek, sem a birmanhoz, még egyszer hangsúlyozom, a perzsákhoz értek.

2011. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!