Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa standard? Elfogadott?...

Perzsa standard? Elfogadott? Fitos orr?

Figyelt kérdés

Széles, gömbölyű fej, a nagy kerek szemek, a rövid, fitos orr, a zömök test, a tömzsi lábak, a hosszú, leomló szőrzet.

Ezt írja a perzsa /himalája standardnál. Szóval, van egy 1éves Himalája cicám, de neki nem nyomott az orra, és nem túlságosan lelógó a szőre, inkább olyan középhosszú. Anyukám perzsatenyésztő volt, azt mondja hogy a szőre azért ilyen mert még sűdő macska, és majd később hosszú lesz neki. De , az orra elfogadott?

Képek:

Kiskorában:

[link]


Most:

[link]


[link]


Csak azért kérdezem mert jövőre szeretnék menni vele kiállításra.


2011. aug. 30. 15:02
 1/1 anonim válasza:

Szia Perzsacicás!

Gyönyörű a cicusod,mindenképp vidd kiállításra!!!

Én sok kiállításra járok,hol cicával hol nélküle,csak úgy nézelődve.Maine Coonjaim vannak :)

A perzsának már egy jóideje nem szabad turcsi orra lennie,mert a versenyen automatikusan nem kap minősítést! Tudom,mert láttam a bírákat,hogy méregették a jelölteket,és panaszkodtak is a tenyésztő barátok....

A himalája perzsánál is ugyanez a helyzet: [link]

Ajánlom az oldalt,olvasd el nyugodtan.

A szőre miatt,pedig ne aggódj majd szépen kifejlődik idővel! :)

Remélem tudtam valamit segíteni,

Üdv

Ragdoll

2011. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!