Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma haza hoztam egy cicát az...

Ma haza hoztam egy cicát az utcáról de folyton nyavog ki akar menni mit csináljak vele? Miért nyavog?

Figyelt kérdés

Piszkos volt meg fürdettem. Nem bolhás, enni adtam neki evett.

Kiengedni nem akarom nagyon félek hogy el üti egy autó. Nagyon szép cica szürke fehérrel és kék nagy szemű. Szerintem még nincs 1 éves. Panelban lakok.


2021. júl. 13. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 ezt cáfolnám, a csontsovány, rosszul összeforrt lábú kandúr is szelíd volt akinek egy nagy összeszáradt takony volt az arca a macskanáthától, nem igazán úgy nézett ki mint akinek volt gazdája mégis bújt. Ellenben nem egy gazdás macskát ismerek akit idegenek az életben nem tudnának megsimogatni.
2021. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

#11

Akkor annak a cicának korábban volt gazdája.

Az, hogy van gazdája, nem jelenti azt, hogy barátságos, de ha barátságos, az azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel van gazdája.

2021. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy barátságos csak annyit jelent hogy nincs baja vagy nem fél az emberektől, tudja hogy enni kap, hízeleg is ezért, szeretetért. Az biztos hogy nem idegen neki az ember, de hiába érték csak jó tapasztalatok emberekkel kapcsolatban, leginkabb a macska természete a döntő hogyan viszonyul hozzájuk.
2021. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!