Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszajöhet még a cicám?

Visszajöhet még a cicám?

Figyelt kérdés
Vasárnap, a nagy vihar után, tűnt el. Ivartalanított, fiú cica. Sajnos a férjem nem engedi benti cicának, ezért van kint a kertben. Kerestem a környéken, de sajnos nem találtam.

2021. júl. 14. 22:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Néha extrém hosszú idő után is keverednek elő cicák, így a válasz egyértelmű IGEN.
2021. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

2 hétig még nyugodtan lehetsz optimista. Csak utána kell elkezdeni aggódni.


Amúgy milyen fajta macsek?

2021. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
A cica nem biztos hogy visszamegy de a hazassagodat mar kielemezték.
2021. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem zárták be valahova?

Amúgy nekem volt amikor egy hétre ment el, hazajött. Nyugi, meglesz.

2021. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Egy jó házasságban mindig az van amit a nő akar!


A cicáért szorítok.

2021. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%

Egy jó házasságban mindig az van ami nem veszélyezteti senki háziállatának az életét.

Amúgy a macskák elég durván pusztítják az élővilágot is.

Ha meg is lesz (egyáltalán nem biztos, de szorítok) beszélj a férjeddel, vagy ajándékozd el a macskát. Esetleg macskaháló, az is jó dolog, már ha a kedves férjecske nem hisztizik be rajta.

2021. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

#16 vagyok, miért lettem lepontozva?

Talán oké nekünk kiszolgáltatott állatok életét veszélyeztetni?

Talán nem pusztítják ki a vadmacska állományt, nem irtják szórakozásból a védett madarakat, hüllőket?

Talán rendben lenne így "tartani" egy macskát? Vagy talán a férjecske nem debil?

2021. júl. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy debil 16os.
2021. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
#16 tudod nem mindenki teheti meg, hogy bent tartja. Mi van, ha allergiás rá, nem viheti be, de megmentette egy cica életét? Ez csak egy példa. Azért nem kell ennyire begyepesedett gondolkozásúnak lenni, egy kinti macska is lehet jól tartott macska. Az meg, hogy ajándékozza el a macskát.. ja biztos el is fogja. Mintha te megtennéd. Nem vagy normális, komolyan.
2021. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, menj körbe a szomszédoknál, hogy nem-e bezártak valamit a vihar miatt. Hallottam már olyat is, hogy az üvegházba zárták be véletlenül.
2021. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!