Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt az 1éves ivartalanított...

Eltűnt az 1éves ivartalanított kandúr cicám, szerintetek visszajöhet még?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta nincs meg. Ma körbejártuk az összes utcát, sehol semmi. Annyira szomorú vagyok. Tegnap még együtt néztem vele a tévét. :(
2011. ápr. 12. 17:43
 1/4 anonim válasza:
Együttérzek veled..az én cicám (kandúr) is eltűnt 1 éve 3 és fél hónapra de aztán visszajött..elősször is nyugodj meg , aztán pedig szerintem előbb-utóbb visszatér !! =)=)
2011. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálok megnyugodni, de már úgyse jön haza szerintem. :(
2011. ápr. 13. 06:29
 3/4 anonim válasza:

nekem 4 napra tünt el a cicám... és mikor hazajött akkor láttuk hogy miért nem tudott hazajöni.. hihetetlen hogy mik vannak.. egy kb 1 méteres nyillal át volt lőve a lába és 4 napba telt mire igy hazaért pedig énis kerestem mindenhol, de hála istennek hazajött..és is érzékenyültem mikor megláttam.. a mancsa kb az 5szörösére dagadt neki és még mai napig sem tud ráállni.. az állatorvos altatás során tudta kivenni neki... 2 napna a szülést is igy csinálta meg..

egyáltalán nem elkeseriteni akarlak csak azt akarom kihozni ebből, hogy akármi is van biztos hogy haza fog menni... teljesen együttérzek veled tudom hogy most mit érzel..:)

2011. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött haza...Hiányzik...
2011. ápr. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!