Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszökött a cicám! Visszajöhet?

Elszökött a cicám! Visszajöhet?

Figyelt kérdés

Kb. 7 hónapja van 2 szobacicánk.

1 hónapja költöztunk lakásból egy nagyobb házba, 3 emeleten szaladgálhattak.

Mindig fent voltak velünk, különösen a kandúr.

Tegnap este 22 körul még láttam, hogy alszik az ágyunkban, 23-kor viszont már nem volt meg:(

Mi a nappaliban voltunk, gondolom ezalatt az 1 óra alatt szökött meg.

Csak bukóra volt kinyitva az üvegajtó lent, de gondolom valahogy kimászott és most ki tudja merre van.

Visszajöhet még?:(


2011. jún. 14. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem visszament a régi házatokhoz (mint a kutyák). Keressétek ott.


Vagy netán űzőbe van, mert még tart az ideje, ha kandúr akkor különösen.

2011. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul kasztrált is, nem értem miért csavargott el:(
2011. jún. 14. 00:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor az előző. De szerintem ott van valahol a házatoknál, esetleg a kertben. Hívtátok már?
2011. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kiraktuk a másik macskát az erkélyre, a nyávogására mindig visszajött, de semmi:(

Körbenéztünk a környéken, de bárhol lehet:(

Még autóval is körbejártunk de nem láttunk szerencsére holttestet:(

2011. jún. 14. 00:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem visszajön ha szobacica. Pláne, ha elkényeztetted. (Én bizony elkényeztettem az enyémet), így sosem szökik el.
2011. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ennél jobban macskát elkényeztetni nem lehet:D

Akkor még reménykedem:(

2011. jún. 14. 02:26
 7/11 Pánczél ***** válasza:
Igen,lehetséges hogy megellet valahol és most a kicsikkel van.Ha már egy hónapja nincs meg és nem történt semmi baja,akkor már várható,hogy a kölykökkel tér haza.A kölyköknek két hetes korukban kinyílik a szemük,utánna már tudnak járni rendesen,és kb.öt hetes koruktól már nem elég nekik az anyatej.Mostmár csak az a kérdés,hogy mi lesz a kicsikkel?Lesz majd szerető gazdájuk?Ha előkerül,mindenképpen ivartalanítani kellene,ne történjen ilyen dolog még egyszer.
2011. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A gond csak az, hogy:

1. kandur

2. kasztralt

2011. jún. 14. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
keressétek a régi háznál :D lehet h ott lesz. vagy mivel most van a 'dughatnékja a macskáknak' ezért elment etyepetyézni megdöngetni pár cicát :D hamarosan meg lessz,nézgelődjetek mindenhol, most sem a gép előtt kéne ülni. KERESD KERESD KERESD! :D ha valami csörgős játéka van amit szeret csörgesd mindenhol stb. de minden lyukba és szegletbe nézz be.még a szekrény tetejére is. az én cicám is kis sunyi. földszinten lakunk. és nem szokott meglenni néha a rossz csont, megijedek üvöltök,rázom a kajás tasakot és nem jön elő. anya megy az utcára hívja mircit erre ott lapul a szekrény tetején,vagy valami alatt. próbáld meg:D mindent a cicáért :$ de ha elvan kényeztetve ki az a hülye aki elmegy?:D az én cicám is hülye lenne elmenni ebből a luxusból:D xD
2011. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sokak szerint a macskák azért szöknek el, mert meg akarnak halni - szerintem ez badarság. Miért akarna meghalni olyan jó gazda mellett, mint mondjuk te?


Talán valaki ellopta. Nincsenek az utcátokban állatgyűlölők? Ez is lehet talán az oka.


Kiszámítottam: a bejegyzést mindössze 6 hónapja írtad. Azóta előkerült a cicus? Ha nem, hát nem tudom, mi a reménységed... A szomszédunknak 3 hónap után tért vissza a cicája.

2011. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!