Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd "szobatiszta"...

A szomszéd "szobatiszta" cicáit hogyan tudnám távol tartani a kertünktől, ahova a piszkot "ültetik"?

Figyelt kérdés
Nálunk két pici gyerek van, és a piszoktól féltem őket. A kert 90%-a pázsit, egy kis területen van föld, amit előszeretettel kaparnak és piszkítanak oda. Van, amikor el sem kaparják. Bántani nem akarom őket, viszont jó lenne, ha nem minket tisztelnének meg.
2008. dec. 9. 10:21
 1/3 anonim válasza:
75%

lehet kapni ilyen macskariasztó sprét

amúgy 1x meg kell dobni 1 kővel és többet nem jön, én szeretem a macskákat, nekem is van, de az akkor is tarthatatlan amikor a kertünkbe jönnek dolgukat végezni, egyszer eltaláltam egy kővel... nem lesz semmi baja, de viszont megjegyzi, hogy nem szívesen látják itt

2008. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A távoltartó spray jó ötlet :) Viszont a citrom és narancshéjat sem szeretik a cicusok.

Nem tudom mennyire mérgező avagy nem az a spray, de én a két pici gyerek mellett inkább nem használnám :S

2008. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Le kell locsolni őket vízzel, amikor épp ott végzik a dolgukat, legjobb vízipisztollyal. Mivel a vizet alapból is utálják, egy-két alkalom után inkább más helyet fognak keresni.
2008. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!