Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok tenni, hogy a...

Mit tudok tenni, hogy a szomszéd macskája ne egye meg a mi macskánk kajáját? Ötletek?

Figyelt kérdés
A szomszédunkkal sajnos nem nagyon lehet beszélni, elég nagy valakinek képzeli magát. Ha szólunk neki valamiért, megsértődik, és még neki áll feljebb. De még ha nem is sértődne meg, nem hinném, hogy tudna valamit kezdeni a macskájával. Viszont elég zavaró, hogy a mi cicánknak vesszük a kaját, és amit meghagyott későbbre, azt megeszi a szomszéd macskája.
2011. aug. 16. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet.. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy a konyhában eszik a cica. 1-2 óránként behívjuk, ha kér, akkor eszik, ha nem akkor úgyis kimegy.
2011. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Olyan helyre kell rakni, ahol csak a ti cicáitok férnek hozzá.
2011. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát kinti macskánál erre számítani kell,amit meghagy azt vidd be és később ha jön enni,tedd ki neki újra
2011. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
NE tegyetek ki enni, ha megjön a macskád vidd be a lakásba tegyél elé enni, ha nem eszik, tedd ki. Így csak a ti cicátok eszik..:D
2011. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Etessed meg mindkét macskát, meg a macskák kajáját is a kutyáddal, teeeeeeeeee!

Vagy mondjátok meg a macskátoknak, h. ne hagyja meg a kajáját.

Na, és a legegyszerűbb megoldás, észlény: adj csak annyi kaját a macskának, amennyit meg is tud enni.

Na brávó!

2011. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors és hasznos válaszokat
2011. aug. 16. 12:31
 7/11 A kérdező kommentje:
12:31-es felfogtam. lehet normálisan is válaszolni úgy is megértem.
2011. aug. 16. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, nekem is ez a gondom. Van három felnőtt és két fiatalabb. Igyekszem mindent megadni nekik, orvos, kaja, stb., ivartalanítva vannak. A szomszédban viszont már lassan "macskatenyészet" kezd kialakulni, tavasszal is ellett a cicájuk, most is... Éhes, gondozatlan kiscicák szaladgálnak náluk, illetve át hozzánk. Sokba kerül az öt macskám etetése, de megszakad a szívem a szomszéd cicák miatt, akik állandóan jönnek hozzánk kajáért. Kialakítottam nekik is egy tálat, és vettem olcsóbb, nagy kiszerelésű kajákat, amiket nekik adok, amíg az enyémek esznek. (Remélem, tudok gazdát találni nekik, mert a szomszédnak az az elve: a macska fogyóeszköz).
2011. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerős, nálunk is ez van. A mi cicánknak mindig van kint száraz kaja és rendszeresen adunk konzervet meg husit de a környékbeli macskák rájárnak. Mivel senki nem eteti normálisan a macskáját szinte csak mi ezért mind ideszokott és nálunk esznek. Most már az lesz hogy be fogom vinni a házba a kaját, a mi cicánk úgyis kinti-benti, csak sajnálom a kis koldusokat, olyan éhesek mindig.:(
2011. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
67%
Csinálj valami kis szobát neki és rakj az ajtóra macska ajtót amit mágnessel vagy valami mással kinyithat a cica.
2011. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!