Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog a macskám egyfoly...

Miért nyávog a macskám egyfolytában vajon?

Figyelt kérdés
Jön utánam,nyivákol,ránézek,nyivákol...akkor nyugszik meg kicsit ha bebújik a paplan alá.
2010. aug. 27. 18:20
 1/6 anonim válasza:
A Cicák Főleg azért "nyávognak" Mert akarnak valamit Pl: Simogatást, Kiengedi wc-zni:D , Étel és sok más egyéb ezeket jelzi de ha utánad meg gondoskodást igényel:P sztem
2010. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem lány cicám volt és tüzeléskor nyávogott, majd utána abbahagyta.
2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát olyankor szokott ő is...de most nem tartja fel a fenekét...
2010. aug. 27. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy 12 hetes cicám, ő is sokat nyávog még ha van kajája, vize vagy ha fel is veszem. Legtöbbször akkor hagyja abba, ha játszok vele. Szóval lehet játékhiánya van.
2010. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bizonyos szakaszai vannak a tüzelésnek és nem mindig tartja fel a farkát.Ha a farka tövét két oldalról megnyomtam, bepucsított:)Ha ezt nem csinálja akkor nem tüzel, v már utótüzelése van.
2010. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 3.5 hónapos kiscicám van, elég soka nyávog.Lehet hogy csak unatkozik,és/vagy simogatás hiánya van,de emmi komolyabb baja?
2010. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!