Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hagy a cicám aludni?

Miért nem hagy a cicám aludni?

Figyelt kérdés
Van egy cicám kb pár hónapos lehet és amikor el jön az este egyszerűen nem hagy aludni, egy fojtában zörög valamivel harapdál, futkározik össze vissza és nem tudom hogy mit kéne tennem mert lassan már megőrülök és amig nem volt macskám nyugottabban aludtam segítsetek ha tudtok!!!
2021. júl. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Le kell fárasztani este játékkal, jól bevacsoráztatni, hogy éjszaka ő is aludjon.
2021. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Kb 1 éves korig kamaszok a cicák, addig ilyenek.
2021. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Éhes vagy unatkozik, vagy mindkettő.
2021. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenek a kicsi macskák, figyelmedet felakarják kelteni mindig. Most van igazán az, hogy nézik mire mit reagálsz, a gyerekek is ezt csinálják. Tudom nehéz, főleg, ha pofozgat este :D, de az a kulcs, hogy nem adsz neki semmi figyelmet ilyenkor, amikor csak azt akarja, hogy reagálj valamit.
2021. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért alszol vele egy szobában? Zárd ki a màsik szobába, ne engedd be magadhoz. Hozzá fog szokni. Nevelni kell. Ha azt látja, hogy mindent megtehet következmények nélkül, akkor meg is fogja tenni. Nem fogja kinőni.
2021. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!