Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskákat hol lehet “eladni”?

Kismacskákat hol lehet “eladni”?

Figyelt kérdés
Nyilván pénzt nem kérnék értük, csak vigye el valaki......
2021. júl. 19. 07:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
60%
Csak a putrisoknál, ez állatkínzás! Ezért kell ivartalanítani, minek jöjjön a világra, ha aztán úgyis megölik, az anyamacska szervezete meg minek szenvedjen értelmetlenül? Humánusabb mindenkinek, ha meg sem fogan, és olyan veszély se fenyegeti a nőstényt, hogy széttépi a kutya, betegséget kap el, elüti egy autó, stb. Láttál te már gennyes méhgyulladást? Én igen, voltam műtős asszisztensként, láthattam, hogy néz ki egy ilyen átokgazdával "megáldott" macska belülről. Jaj bocs, ez a hozzád hasonlót nem érdekli...
2021. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%
A természetben sem ivartalanítják az állatokat. Méhgyulladás mástól is lehet. A nyúl is igen szapora állat.
2021. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
67%
Csak a nyúl azért szapora, mert zsákmányállat, zsákmányállatokra pedig a nagy szaporaság és rövid élettartam a jellemző, mert az a feladatuk a természetben. A macska ellenben ragadozó és invazív faj. Ráadásul túl vannak szaporodva, és más fajok látják a természetben ennek a kárát. A gennyes méhgyulladás kutyákban és macskákban pedig kifejezetten az állandó kölkezés eredménye, ivartalanítva sokkal hosszabb életet él egy állat. Továbbrá végképp nem értem, miért szenvedteted azt az állatot, ha a kölykét gondolkodás nélkül megölöd... Ja de tudom, mit tudhatok én, hiszen én csak műtősként dolgoztam, veled ellentétben.
2021. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
59%
Te szóltál hozzá macskás témához, honnan tudjam, van-e macskád avagy nincs? Jobb ha tudod, az állatkínzás a BTK-ban benne van, amibe igen, beletartozik a kölykök elpusztítása is. Igen, ilyen az élet, hogy olyan hülyéknek is be van kötve az internet, mint te. Te pedig nem vagy az etalon, hogy csak az létezzen, amiről a te mucsai fejed hallott. Annyira nem létező jelenség, hogy tanítják az állatorvosin. De persze te okosabb vagy a professzoroknál is...
2021. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
21%

[link]


Tessék.

2021. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
48%
16. Egyébként a tehenedről is köteles vagy gondoskodni, nem annyival letudni, hogy "ilyen az élet".
2021. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
52%
Mostmár mucsai is vagyok? De jó hogy mindent tudsz rólam. Pesti vagyok. Iszol te tejet? Tudod hogy a teheneket folyamatosan megtermékenyítik hogy legyen tej? Szerinted az elhasznált tehén hol végzi? Szerető emberek befogadják? Nem, levágják, megesszük, mert ez az élet rendje.
2021. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy az élet rendje. Meg is lehet nézni, mi van a világban, hova vezetett az, hogy az ember azt hitte, minden az övé és visszaélhet a környezettel! Egyébként kerülöm a hús-és tejipart amennyire lehet. Igen, bőven eleget tudok a leírtakból ahhoz, hogy nagyjából ki és miféle vagy. Bp. is tele van bunkókkal, a mentalitásod tesz putris mucsaivá. Miért ellessem az állatomat felesleges kölykökért, ha úgy még az élete is rövidebb? Ivartalanítás amilyen gyorsan csak lehet. Gennyes méhgyulladás pedig létezik, nem te vagy az etalon, hogy csak az létezzen, amiről a te cseppet sem okos fejed tud.
2021. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%
Az vagyok, és ismerem a balhézó típusodat, aki okosabbnak hiszi magát, mint az orvos meg az asszisztens, és zeng tőle a rendelő. Nem érdekel, neked mivel vagy kivel nincs vagy van bajod, amiről te írsz, az BTK-ba ütközik. Állítottál valamit, ami nem igaz, gennyes méhgyulladás nem az én fejemben létezik, ahogy azt te a fejemhez vágtad. A kérdező pedig még meggondolhatja magát, hátha lehet rá hatni ésszel, és szereti annyira azt a macskát, hogy nem kíván neki ilyen bajt. Ha pedig se macskád és nem is szeretnél, akkor te vagy az, akinek innen távoznia szükséges. Hozzászóltál kötekedve, ki lettél javítva, de ezt a nagy egód nem bírja elviselni.
2021. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
70%
Megerősítem én is: amire a 21-es utal (13:25-kor), az a cselekvés BTK-ba ütközik, állatkínzásnak minősül!
2021. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!