Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erről a konzervről és alutasak...

Erről a konzervről és alutasakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Esetleg jobbat nagyjából ilyen árban tudtok mondani?



2021. júl. 21. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ma második link (táp), ivartalanított macskáknak való. Tudtad?
2021. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, véletlenül tápot írtam, alutasakos (1)
2021. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Majd a macska dönt.
2021. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ivartalanítottak :)

Azt viszont nem láttam hogy nedves táp. Az akkor mindegy:D

2021. júl. 21. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
A macska dönt nálunk is.
2021. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Összetevőileg gondoltam :)
2021. júl. 21. 14:22
 7/11 anonim válasza:
Szerintem összetevők szerint nem rossz, nyilván vannak jobbak is, például Real Nature, de szerintem megfelelő.
2021. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1,2 vagyok. Szóval, azt nem tudtam, hogy ivartalanítva van, ezért jeleztem. A második linkben lévő alutasakos való sterilizált cicáknak. Nem tudom miért tápot írtam, kapkodtam, és így rontottam el. Összetevőket illetően nem rossz.
2021. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Concept for life az korrekt összetevők tekintetében! Fontos dolgok, amikre figyelj oda: hústartalom, fehérjetartalom, utóbbi legyen lehetőleg 30% felett szárazban! De igazából minél több, annál jobb, mert ragadozók. Nedvesben meg legyen olyan 40-50% felett a hústartalom, szintén fontos.

Persze az is számít, mit szeret a cica, mert végül is ő eszi meg, szóval 2-3 jó minőségű étel között nyugodtan válogathat.

A Concept for life az rendben van, nekünk is ajánlották, bár most Purizont eszik, ez is egy jó márka, és Zooplusos! (ezt szárazból, bár most látom, hogy a tiéd alutasakos)

Ez a Smilla, hát, nem tudom. Határozottan jobb, mint a Felix meg a Kitekat, és egészen biztató a húsrészarány is az átlag kajákhoz képest, de mi 65%-ossal etetünk, és lehet, az jobb lenne nekik. Amik nagyon jók: Real Nauture (Fresiben), MAC's cat, Feringa, Animonda Carny (ez a 3 zooplusos). Mi utóbbival etetünk, hát igen, árban a kétszerese, de tényleg minőségi. A Smilla sem tűnik rossznak ezért az árért, nem a legjobb minőség, de a 40%-os hústartalom ezért az árért nagyon jó, főleg, hogy gabonamentes is, azért az mindig extra! Szóval ha ez a keret, akkor szerintem próbáld ki, bajuk szerintem nem lesz tőle, főleg, ha rosszabb minőségről váltanál. De ugye a váltással óvatosan, 1-2 hét alatt, kisebb adagokkal szoktasd hozzá őket, a jelenlegi kajájukba csempéssz kicsit, és ezt növeld, a régi arányát meg csökkentsd ezzel egyidőben, így megelőzhető a pocifájás és a hányás! ;) (esetleg érdemes azt az ízt rendelni, amit más tápban már szeretnek, pl ha a kacsát szeretik, akkor azt!) Sok sikert, remélem, szeretni fogják :3

2021. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szárazból Happy Cat steril tápot szoktak kapni, csak véletlenül sikerült nedves tápot belinkeljek azt hittem hirtelen hogy sima husis alutasak:D Tudtommal ez is egy viszonylag jó minőségű táp, ezért gondoltam hogy nedvesnek legyen valami közepes. (+ lazacolajat is kapnak)

Eddig általában coshida konzervet/alutasakot kaptak.

Animonda Carnyvel már szemezek egy ideje.

Köszi a részletes leírást:)

2021. júl. 21. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!