Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találkoztatok már olyannal,...

Találkoztatok már olyannal, hogy a cica fél bizonyos játékoktól? Az enyém retteg az olyan kis labdáktól, amiknek a belsejében zörög valami.

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 13:48
 1/5 anonim válasza:
Az enyém mindentől.Nyitom ki neki az ajtót elszalad.Van egy nagycsomó játéka,helyette hozza be a döglött állatokat,bezzeg azoktól nem fél max mi
2021. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém a labdáktól fél. Ha meglát egyet, rögtön elszalad. Nem tudom hogy mi a para neki egy labdában..🤷‍♀️
2021. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Az enyém csak undorodik a macskamentás párnától.
2021. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az enyém csak meglátja ezt a zörgős labdát, eltorzul a kis pofája, és ömlik a nyála. Vettem egy macskavárat, amin voltak ilyen kis bolyhos labdák és azok is zörögtek. Hát ugyanúgy rosszul volt tőle szegényem.

Akkor ez már így marad? Nem "növi ki" vagy ilyesmi?

2021. júl. 22. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet érzékeny a füle, mint nekem! Én bizonyos hangú emberektől, 1-1 edény hangjától, néhány zacskótól és a fog alatt sercegő héjaktól majd elájulok, mert fájdalmat okoz.
2021. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!