Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztala arról a...

Kinek mi a tapasztala arról a bizonyos intermittent fasting diétával kapcsolatban? Eddig 2 emberrel találkoztam akik-

Figyelt kérdés
Akik minimum 20-30kg-t leadtak ezzel a módszerrel, s mindkettő azt állította, hogy 5percet nem mozgott a fogyásért, az egyik fiú a másik lány, a lány elképesztően látványosan lefogyott tényleg nagyon szép alakja lett.:) persze azt hozzátették h nem ették degeszre magukat, és kíváncsi vagyok hogy ez tényleg ilyen hatásos, mert akkor én is kipróbálnám, és hogy ti melyik verzióját próbáltátok mert úgy tudom többféle van

2019. márc. 13. 09:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki angol linket küldene az kérem ne tegye, szégyen de nem tudok angolul:D
2019. márc. 13. 09:17
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék magyar facebook csoport

2019. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SZücsöm ***** válasza:
12%

Nincs értelme. Semmi plusz nincs benne a sima kalória deficites étrendhez képest. Tévhit hogy bármit is mozognod kéne a fogyáshoz hisz a fogyás(alakformálás) kb 90% ban az étrendedtől függ.(Persze attól még soha a büdös életbe nem leszel fizikailag kompetens/egészséges ember ha soha semmit nem mozgol) Pl ha 8 órán keresztül hamburgeren vagy pacal pörköltön élsz minden nap akkor is hízni fogsz ha sikerül bevinned vele elég kalória +-t.


Inkább számolj kalóriát (van hozzá oldal) nézz utána miket lehet enni a diétád közben és oszd szépen szét az egész napra a tápanyagot mert okos vagy és nem akarsz vércukorszint ingadozást (mivel gátol a fogyásban) az elbénázott étkezési szokásaid miatt azaz hol eszel a nap folyamán hol nem.

2019. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó azért ez nem így van. Az időszakos böjtnek sem az a lényege, hogy egész nap nem eszel, majd bevágsz 4000 kalóriát es a fél mekit.


Az időszakos böjtnek az a lényege, hogy abban az időszakban míg nem eszel, a szervezeted rákényszerül arra, hogy a tested a zsírraktárakból tartsa fenn a szervezetet.


Az időszakos böjttel egy normális egészséges diétát lehet felturbózni.

2019. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 SZücsöm ***** válasza:
16%
1 baj van ezzel a teóriával. Az hogy ha nincs megfelelő fehérje se a szervezetedbe amihez hozzányúlhatna energia forrásként akkor nagyon szívesen fogja elsősorban az izmaidat "égetni" a tested és csak másod sorban nyúl a zsírtartalékaidhoz. Persze ha valakit egyáltalán nem célja az izom megtartása avagy ne adj isten fejlesztése annak ez lényegtelen. És még mindig marad a "vércukor/inzulin ingadozás" a felesleges "böjt" miatt.
2019. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 SZücsöm ***** válasza:
18%
Arról nem is beszélve hogy mi a fenének éheznél a nap felébe úgy hogy heti 1kg fogyásnál több már egészségtelen (persze ha valakit nem érdekel az egészsége annak ez is lényegtelen) és kalória deficites fogyással is simán el lehet érni a heti 1 kg-t. Jelenleg én is ilyen étrenden vagyok és heti 0.6-0.9 kg között adom le a FELESLEGET. (Próbálom az izomzatomat minél inkább óvni)
2019. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 SZücsöm ***** válasza:
36%
Lemaradt hogy már 4 és fél hete csinálom és 4 kg már bőven lement, szóval én inkább ezt a módszert ajánlanám mert nekem eddig bevált.
2019. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
69% - nettó blődségeket irkálsz, azt se tudod, hogy eszik-e vagy isszák az időszakos böjtöt, csak akkor nem értem minek osztogatod itt az észt.
2019. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező,


Itt leírják érthetően,magyarul, hogy mi is ez az egész.


[link]

2019. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem az időszakos böjtöt 16-8as felosztásban, mert diétában ha 1800 kcal a keretem, akkor szívesebben eszem meg 3 nagy adagban dél és este 8 között, mint hogy 5-6szor csipegessek 300-400 kalóriákat, nekem ez vált be.
2019. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!