Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenése van a macskának,...

Hasmenése van a macskának, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szüleim egész héten nincsenek itthon, én vigyázok a macskánkra, és hasmenése lett. Nem értem, mitől, csak a szokásos száraz- és nedvestápot kapta, nem kapott se tejet, se emberi kaját, minden nap kimostam a tányérját, és naponta kétszer cseréltem a vizét. A nap nagy részét bent tölti, délután szokott kint lenni egy kicsit, általában csak kifekszik napozni.


Egyedül nem tudom orvoshoz vinni, és gyógyszert se tudok neki szerezni. Itthon csak a szokásos kajája van, esetleg rizst tudok neki főzni, de hús nincs itthon, amit belekeverhetnék, csak egy pár kocka szárított csirkemell jutalomfalat van (semmi más nincs benne, freezedried, nem tudom magyarul az eljárás nevét).


Alom sincs itthon több, tegnapelőtt cseréltem az egészet, ki kellett volna tartania szombat estig.


Macska probiotikum sincs itthon, csak embereknek (Lactiv) meg nyulaknak (BioLapis és Fibreplex) való, meg van Vetri DMG, de az meg nem hasfogó.


A kedve amúgy nem rossz, játszik, simire dorombol, de mintha bújósabb lenne, mint máskor.


Mit csináljak? Mit adjak neki? Macskáknál mennyire súlyos egy hasmenés? Ugye nem annyira, mint a nyulaknál? Esetleg elkaphatta tőlem? Kedd óta hasmenésem van, és a gyomrom is eléggé fáj.



2021. júl. 22. 18:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Aggódtam értetek, örülök hogy sikerült eljutni dokihoz, ügyes vagy :) Gyors gyógyulást mindkettőtöknek!
2021. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Én már valamivel jobban vagyok, és tegnap este óta a cica is csak pisilt. Egy ideig még diétán van, addig szerintem ki se engedem a lakásból, nehogy eljárjon máshová enni.

2021. júl. 24. 07:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!