Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet megtanítani a...

Hogy lehet megtanítani a kiscicát, hogy nem mennyjen ki az utcára?

Figyelt kérdés
???
2011. jún. 7. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Röviden: sehogy. Neked kell olyan kerítést csinálni, ami "macskabiztos".
2011. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a macskát nem tudod megállítani, nem olyan mint egy kutya. nekem is most van először macskám, hát elég nehéz eset :D
2011. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Macskát idomítani szörnyen nehéz! 3 cicánk van.Mondanom sem kell mind önfejű. Akit örökbe fogadtam lusta kitenni a lábát is...maximum kimegy a kertbe napozik és jön vissza.Az anya cicánk pedig megállíthatatlan ő akkor jön, megy mikor kedve van... A legkisebbik pedig 11hónapos imádja az öcsém!Ha hívja a cicát fut hozzá! Valahogy jól betanította... lassan olyan lesz mint egy kutya épp hogy nem ugat...
2011. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sehogy,max ha lakásban tartod,vagy ha ivartalanitod,akkor kevesebbet megy és nem keveredik balhékba,ha kislány akkor pedig nem lesz kölke:)
2011. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem lakásba tartott cicám volt. Mi sem engedtük ki, de volt olyan hogy kiosont és egész éjszaka kinn volt. Reggel rábukkantam. Kicsit sokk lehetett neki, mert utána többet az ajtó közelébe sem ment. Előző lakásunkban úgy tudtuk benntartani hogy dupla bejárati ajtó volt, ott nem ment ki. Nem a cica miatt volt, hanem amúgy is. Egy ajtó és másfél méterrel beljebb még egy ajtó:) Na azon szökjön ki. Ha kerítésen belül akarod csak tartani, azt a kerítést nagyon meg kell ám tervezni:D Minimum baromi magasnak kell lennie, nem lehet a közelében semmi olyan amiről át tudja ugrani, és az anyaga is csúszós kell legyen hogy a karmaival ne tudjon megkapaszkodni. De ezeket biztos te is tudod. A helyzet az hogy ha már kinn van az udvaron pillanatok alatt kislisszol a kapun az utcára ha valaki közlekedik. Megtanítani sehogy sem lehet. A macska önszántából nem fog neked ilyen szabályokat teljesíteni. Majd pont te mondod meg neki hogy hova mehet?:D Na ne már. Gondolja ezt a cicus:) Tartsd csak a lakásban ha ezek nem megoldhatók, és azt is csináld cica szökésbiztosra.
2011. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a macskabiztos kerítés.

Nekem egy 40, és egy 80 négyzetméteres macskabiztos kert van kialakítva...

Nemsokára megosztom neten a képeket...

2011. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!