Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MAcskának nem csak műkaja?

MAcskának nem csak műkaja?

Figyelt kérdés
LEtt két hete egy pár hónapos cicám. A korábbiaknál bajom volt, hogy a végére már tasakosból is csak bizonyos fajtát voltak hajlandók megenni. Hogy lehetne kicsit változatosabb, "háziasabb" kosztot adni, hogy ne szokjon rá a bolti (drága és szerintem nem túl egészséges) kajára?

2021. júl. 28. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Mit jelent a házias koszt? Spórolni akarsz és fűszeres maradékot adnál nekik, vagy külön főzöl?


Mert a maradék sokkal ártalmasabb, mint a bolti "nem túl egészséges" kaja.

2021. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, spórolni akarok, és egészségtelen, fúszeres kaját adni. Köszi az érdemleges választ.
2021. júl. 28. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Erre mondják: ha nem telik rá, ne legyen állatod. A macska nem "szokik rá" a bolti kajára, ami úgy összességében nem drága. akkor sem ha nem a szar minőségűt veszed.
2021. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Facebookon van egy nyerkosztos macskacsiport. A nyers hús etetés a leges legjobb ,mert ugyan háului állat a macska (itt sokan azt hiszik amit az ember ehet azt a kutya macska is), de hús evő ragadozó.


A lényeg,ha nem táplál akarod etetni nagyon macerás,nagyon sok mi erre kell figyelni, az arányokra. Stb. Taurin bevitelre is

2021. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De, rászokik. Sőt egy idő után nem is mindet hajlandó megenni. Egyes hozzá nem értő állatorvosok szerint a veséjüknek sem tesz jót. A lényeg, hogy változatosan szeretném etetni, és nem azt, hogy beszűküljön megint egy-két fajta dologra, mint a korábbi macsekok.

Köszi annak, aki a kérdésre válaszol.

(3-as: irónia, tudod. Nem erre mondják, nem az olcsóság a szempont. Inkább az a szomorú, hogy 10-ből kilencen nem bírják ki, hogy ne oktassanak ki másokat, még akkor sem, ha ők maguk az értő olvasással küzdenek - és rendre alulmaradnak.)

2021. júl. 28. 10:49
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es köszi, megkeresem a csoportot.
2021. júl. 28. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is tapasztaltam kedves kérdező, hogy olyan mintha rászokna, én nem tudom mit tesznek bele a gyárban, hogy csak azt a terméket egye meg, de némelyik termék tényleg ilyen. Mondjuk én nem szaroztam, kaja mellett éhen nem hal, és láss csodát, kénytelen volt megenni mást, mert éhes volt.
2021. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!