Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan nyugodhatna békében?

Hogyan nyugodhatna békében?

Figyelt kérdés

El kell adnunk a családi házat, lakásba kell mennünk. A kertben van eltemetve a kutyám és két cicám. A cicák nincsenek is mélyen, mert őket én temettem el és nem tudtam nagyon mély sírt ásni.


Megszakad a szívem, hogy itt kell hagynom őket.


Nem vagyok igazán vallásos, de szeretnék megnyugodni, hogy ha a kis testüket ki is fordítják a földből valamilyen építkezés, kertművelés miatt, akkor is békében nyugszanak. Létezik valamilyen ima, vagy bármi, amivel megnyugtathatnám őket / magam?



2021. júl. 28. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom. A testükön már nem múlik, ne aggódj. Dw azért imádkozhatsz, ha az megnyugtat.
2021. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qkker1 ***** válasza:
2021. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát az nem zavart, hogy a férgek már rég szétrágták, de hogyha a csontjait kifordítják már igen? Egyébként már rég a macs-mennyországban vannak.
2021. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!