Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil mindent össze?

Sszandika13 kérdése:

Miért pisil mindent össze?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos cicánk,nagyon szépen használja az almot,de vannak olyan helyek amiket előszeretettel pisil össze. Ilyen pl az ágyon lévő pléd vagy a tiszta ruha.

Hogyan lehetne erről leszoktatni?



2021. aug. 3. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Rá kell szólni mikor csinálja mi mást is tehetnél.Csak leszokik ha látja hogy haragszol érte.Van szaga gondolom a pisinek pfff

Tudom mert nálunk a kertbe bejárkálnak kaksizni,pisilni és érezni szoktam és eléggé büdös főleg ha kandúr

2021. aug. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Az kimaradt hogy lehet jelöl és azért pisil oda de leszoktatható róla

#1

2021. aug. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Jelölget. Nálunk akkor szünt meg amikor ivartalanítva lett. Egyébként ha valami erős aromát teszel azokra a helyekre elkerüli. Pl: nalunk a muskátlis ládát használta beszortam borssal a szélét elkerülte. Próbalj ki valami erős citrusos illatot. Meg ott van meg a rászólás, ami nem mindig működik. Ha csinálja akkor hatásos szerintem le kell egy kicsit csapni vízzel meg erejesen raszolni.

A hosszútavú megoldás az ivavartalanítás, ahogy lehetséges minél előbb tegyétek meg és abbahagyja.

2021. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Cseréljétek le a mosószert vagy az öblítőt. Az ágyon lévő plédet is mossátok gondolom, miután lepisilte. Eltüntetitek a számára megnyugtató emberszagot és helyette olyan szagot érez rajtuk, ami nem megszokott és zavarja. A pisivel próbálja elnyomni és számára biztonságot nyújtó szagúvá tenni.
2021. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Az ivartalanítas tervben van. Köszönöm a tanácsokat😊😍
2021. aug. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!