Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaszőr leszedése plédről ?

Macskaszőr leszedése plédről ?

Figyelt kérdés

Mindkét cicámnak van egy plédje amire ráragad a szőrük és lerázni, kimosni sem lehet. Azzal a szöszölőhengerrel próbálkoztam már de nem igazán vált be (kb egy egész tekerccsel el kéne használni de még úgyis lehet maradna rajta)

Láttam hogy léteznek ilyen szőreltávolítók de érdekelne tapasztalat hogy tényleg beválik-e?

[link]


Vagy esetleg valamilyen más megoldást tudna valaki?



2021. aug. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pledet kene lecserelni valami mas anyagura, mert nem hiszem el, hogy hengerrel, razogatassal es mosassal se jon ki a szor. Nekem is van macskam, szokott fekudni takarora is, siman ki tudom tisztitani :D
2021. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ilyesmit használunk, de 100% -ban ez se hatásos :)

Ez messze a legjobb...

Illetve van egy ugyan ilyen anyagból készült kesztyűnk.

Ezzel a kettővel harcolunk, meg naponta ki van kefélve a macska szőre.

Csak hát fél hosszú, szóval van gazdagon...


Ahol sokat vannak ott olyan mennyiségű szőr lesz hogy azt csak kemény munkával tudod megtizedelni de közel teljesen eltüntetni az nó csensz szerintem :D

2021. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül az válik be ha kimosod és szárítógépben szárítod, mert az leszedi az összes szöszt, szőrt róla, az ilyen hengerek, kefék nem sokat érnek.
2021. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Ha ágyban fekszenek vagy a mi takarónkon ott nem nagyon szoktak szőrt hagyni, ha mégis marad ott az simán kijön, viszont nekik direkt állatoknak való takaró van és az kb mintha vonzaná a szőrüket és teljesen bele is tapad (pepcoban az a tappancsos állatoknak való pléd, ha szoktál menni biztos láttad már)


2. A saját plédjükön nem érdekel ha marad egy kevés szőr de azért a nagyját mindig próbálom eltüntetni :D Akkor megpróbálok egy ilyen kefét, hátha legalább egy kicsit is segít. Jobb mintha mindig egy tekercs szöszölőt használnék el erre:)

2021. aug. 5. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amit linkeltél nem ismerem, én vettem furminator hengert, nekem elég jól bevált, dolgozni kell vele, több irányból is huzigálni, de szépen leszedi a szőrt. (Ez nem a fésű, hanem egy újabb bútorra meg ruhára való) Nem olcsó, szóval lehet jobban megéri új pokrócot venni, olyan anyagból ami nem eszi ennyire magába a szőrt.
2021. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!