Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találhatnék SOS-ben...

Hol találhatnék SOS-ben gazdát macskának?

Figyelt kérdés

Talált macska,de senki nem jelentkezik érte.Nekem meg egyre rosszabb a viszketés,a tüsszentés,a fuldoklás az első hetekben nem volt ilyen rossz de most ekcémám is lett kb a kézfejemtől a felkaromig és a szám körül úgy nézek ki mint egy összeégett ember..

Oltattam,féregtelenítettem,ivartalanítottam,mert 2 hét után gondoltam okkal nem keresi senki.És még mindig nem jöttek úgyhogy próbálok neki gazdát találni,de eddig senki nem érdeklődött iránta.Pedig szép macska.Hosszúszőrű,nagy darab.


Tudtok nekem segíteni,hol kereshetnék neki gazdát? Vagy mi lesz ha elviszem egy menhelynek,tudnak neki gazdát találni?



#macska #Találtmacska
2021. aug. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Facebook.kiscica gazdikereső (ingyen) itt tuti találsz valakit.
2021. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. [link]

itt kiposztolhatod és láthatod hogy mások is itt keresnek gazdit cicáknak és sokszor sikerül is.de felteheted úgy is hogy elveszett cica és a gazdiját keresitek először és utána mint gazdikereső cica lett.

2021. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelezheted azt is, hogy a gazdi mellett ideiglenes befogadót is keresel, hátha így nagyobb eséllyel vállalják ők is.

Egyébként egészséges, nem FIP/FIV/FELV+? Csak mert sajnos ha utóbbiak közül valamelyik fennáll, nagyon nehéz lesz örökbe adni, sok ember eleve nem akar/mer beteg macskát bevállalni vagy épp a meglévő egészséges miatt nem kockáztatnak.

2021. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!