Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találhatnék helyet szegény...

Sippara kérdése:

Hol találhatnék helyet szegény cicának?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint egy hete találtunk egy édes tigrismintás egy év körüli cicalányt az utcán, egy ablakba kirakva egy darab kartonon. Egyszerűen képtelen voltam otthagyni, akkor senkit sem tudtam hívni, a saját állataim mellé már nem hozhattam, de találtam neki ideiglenes helyet (amíg gazdit keresek), viszont úgy néz ki, hogy onnan is el kell hoznunk, mert ha egyedül marad szörnyen nyávog, amiért már szóltak a szomszédok.

Milyen menhelyek, alapítványok vannak Budapesten (leginkább a harmadik kerület környékén), akik be tudnák fogadni? Az etetése, itatása most is megoldott, de csak napi 1-2 órára lát embereket, egyébként egyedül van egy kis lakásban. Facebookon már megosztottam, de alig osztják meg páran és még senki sem jelentkezett.


2013. febr. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj aceboo-kon a Cicamentő Angyaloknak, ők ilyen ügyekkel foglalkoznak, az ország egész területén.
2013. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*facebook
2013. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menhelyen várólistára tudod vetetni, mert sajnos mindegyik dugig van: Szentendrei Árvácska, Váci Zöld Menedék, Rex, Hérosz. Tedd fel jó fotóval gazdikereső oldalakra is!
2013. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!