Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossz ötlet lenne magammal...

Rossz ötlet lenne magammal vinni a macskámat?

Figyelt kérdés

Van három cicánk. Kettő tesó és egy harmadik.

A kettő közül az egyik cica 3.5 éves és nőstény.Koran el lett választva az anyukajatol és rettenetesen ragaszkodik hozzám. Velem alszik, jön velem a mosdóba, ha tanulok pedig az ölemben ül. Többször szökött már ki a házból és csak az én hangomra jön elő.

Júniusban Pestre fogok költözni, 200kmre otthonról. 18 éves vagyok. Kettő barátnőmmel leszunk egy albérletben. Nagyon szeretem ezt a kiscicat és félek, hogy a távolság mindkettőnknek rosszat tenne.De azt is tudom, hogy ő egy macska, szereti a megszokott dolgokat. Otthon van tesója is, én dolgoznék és egyetemre járnék.

Bevallaljam, hogy amikor már szépen befészkelodtunk és van munkahelyem is felvigyem magammal?

Nem lenne mentálisan megterhelo neki?



2021. márc. 2. 20:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%

Nem érezné jól magát panelba hidd el. Egyáltalán vihetnéd?

Időd se sok lenne rá.


Ő ellesz otthon tesókkal

2021. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenem, hogy ha nem szeretet téged még egy állat sem akkor csak nyugodtan valld be:)
2021. márc. 3. 00:26
 3/34 A kérdező kommentje:

Másodiknak

Hát most is egy 60m2-es házban van és most is csak aludni vagyunk otthon igazából.. Igen vihetném

2021. márc. 3. 00:29
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
De ott egyedül lenne ha veled lenne, mert csak őt vinnéd otthon meg a tesókkal eljátszik.
2021. márc. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Kedves 5/6!

Akadj le rólam! Nem a te válaszodra vagyok kíváncsi, kicsit sem érzed magad undorítónak, hogy abból, hogy egy 18 éves lány szereti a macskákat ilyen szexuális dolgot hozol ki? Valami nagyon nincsen rendben a kis agyadban. Ez nem az a platform...

2021. márc. 3. 13:15
 6/34 anonim ***** válasza:
63%
Simán vidd magaddal. Ha kiderül, hogy mégiscsak a régi hely, meg a tesói a fontosabbak, akkor még mindig visszaviheted.
2021. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
55%

Jó akkor azt írom amit olvasni akarsz.

Mindenképp vidd magaddal, hiszen úgy szeret az a macska téged, mintha az anyja lennél.

A lényeg, hogy veled legyen, és akkor biztonságba érzi magát. Csodálatos a Ti kapcsolatotok, halálos kár lenne mindezt megbontani! Hajrá, szorítok, és sok sikert a jövőben.

Ui. Soha ne hagyjátok el egymást,ketten annyira cukik vagytok!

Így most jó? :D

Bohóc

2021. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne vidd magaddal. Ott egyedül lenne, max este lenne rá egy kis időd, de ha valaha visszatér a rendes kerékvágásba az élet és elmehetsz már bulizni, akkor pedig a lakótársaid nyakára maradna, vagy egyedül lenne a házban. Otthon pedig a többi cicával el lenne. Lehet, hogy eleinte szomorkodna, de utána megszokná, hogy csak hétvégente/havonta jársz haza. Ezek az állatok tudnak alkalmazkodni. Otthon már van egy biztos helye/élete. Ha mondjuk Pesten elszökne, lehet meg se találnád.
2021. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Hetes válaszoló?

Komolyan nem értelek. Olvasd vissza amit írtál, én vagyok a bohóc?

Miért van ezen az oldalon mindenkinek düh kezelési problémája?

Írd le nyugodtan a véleményedet senki sem mondta, hogy ne tedd lol

2021. márc. 3. 20:38
 10/34 A kérdező kommentje:

Hát amiatt nem aggódom, hogy sokat lenne egyedül, mert hárman leszünk, valaki mindig otthon lesz még egyikünk sem bulizós típus, ha lehet otthon maradok:)

A mostani macskákkal sem játszanak már, régen mindig összebújtak, ma már inkább csak odakapnak a másiknak időnként és elvonulnak.

Viszont igen, amitől a legjobban tartok, hogy nehogy elszokjon vagy a lakotarsam véletlenül kiemngedje, bár ivartalanítva van...

2021. márc. 3. 20:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!