Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A mamacica mennyire szokta...

A mamacica mennyire szokta védeni a frissen született cicáit?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Az attól függ, hogy kitől/mitől. A saját gazdájától nem fogja.
2021. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Én simán levezettem a szülést és azonnal megnéztem a nemüket is, odacuppantottam a cicire őket és átpakoltam a nagyobb dobozba a családot mikor a pici cicakosárkába születtek. Persze gyerekként sok időt töltöttem el a mamival, így szoros kapcsolatunk volt! Először megsimiztem mindig a mamit, majd a piciket és úgy vettem el, de még így is volt, hogy nyúlt a kicsiért. Beszéltem hozzá, nyugtattam, majd gyors átnézés után visszaadtam.

A szoros kapcsolat nagyon fontos, mert ijedtében felfalja őket vagy elviszi! Persze ha mentesz cicákat az más. Ott gyorsan a mamit kell elrakni, majd utána a kicsiket, mert a mamit nehezebb elkapni!

2021. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Képzeld el úgy mint egy oroszlánt. Csak kicsiben.
2021. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Főleg, ha kajával közelítesz.
2021. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igy van, semennyire.

Takarítottam egy házban, ahol a pár napos kicsik az anyjukkal egy dobozban voltak a nappaliban.

A porszívótól az anyjuk eliszkolt, de ugy hogy 3 óra mulva se jött vissza. Ennyire védte őket..

2021. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A mi lanymacskank nagyon védte a gyerekeit. Mikor elrendezodztek a cicai akkor 1 hónapig depressziós volt és tudta hogy mi rendeztük el. Azután úgy szült hogy elbújt de megtaláltuk és depressziós lett. Mikor nem volt hová bújjon akkor órákat a picinyeivel volt hogy elbúcsúzott tőlük mielőtt elintezodnek és késő este jött be enni. Nagyon okos macska volt.
2021. aug. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Macska természetétől és attól is függ mennyire bízik meg benned.

Unokatesóim macskája vitte oda hozzájuk a kicsiket.

Engem ha meglátott egyből fújtatott.

Aztán egyik nap beszabadult kutya a házba és kipateroltam vissza a kertbe.

Ez után már barátságosabb volt velem a macsek.

2021. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!