Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ! Született itthon 4 kiscicánk...

! Született itthon 4 kiscicánk 4-5 hetesek de az egyik nem hajlandó megkóstólni a macskakaját viszont a rántotthús nagyon ízlik neki szinte egyben lenyeli🥺?

Figyelt kérdés
már próbálkoztam belenyomni egy picit az orrát hogy lenyalja hátha megtetszik neki de semmi. lehetséges hogy nem ízlik neki? mindegyik macskánknak ilyen macskakaját adunk viszont ő az egyetlen aki egy falatot sem hajlandó enni belőle. bezzeg a virslit meg a rátotthúst eszi mint kacsa a nokedlit. Hogyan tudnám rávenni hogy legalább megkóstólja a macskakaját???

2020. márc. 31. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ööö, nem adsz neki rántott húst és virslit?
2020. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
4 hetes macskának még szopnia kell!TILOS!neki rántotthúst,vagy virslit adni!majd eszi a kaját ha éhes!
2020. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló. szerintem lehet adni neki ha eszi! egyszer meg kell tanulnia enni. miből gondolod h nem szaban deki rantotthust virslit adni? ha egyszer ízlik neki
2020. márc. 31. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

A macskának ízlik a szöges májkrém is. :) Nem szabad ebből kiindulni. Én is szeretem a csokit, még se ehetem csak azt.

NEM szabad egy ilyen kis macskának hulladék kaját adni. Neki normális tápot kéne adnia, hisz fejlődő szervezet. Ha már most elrontjátok, szerencsének tök jó élete lesz.

Áztassatok vízbe tápot, vagy esetleg nedveset adjatok neki (ne a nagyon hígat, mert attól hasmenése lehet, hanem amin nincs sok aszpik). És felejtsétek el a virslit meg a rántott húst. Jézusom.

És zárójelben megjegyzem az ivartalanítást is, hogy megkíméljétek ettől a jövőbeli kicsiket... Jobb lesz mindenkinek.

2020. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Normális nedves macskatápot adunk nekik ilyen piciknek nyilvan nem adunk szárazat! EMBEREK NEM KIOKTATÁST KÉREK HANEM TANÁCSOT HOGY MIT ADJAK NEKI VAGY HOGYAN VEGYEM RÁ HOGY MEGKÓSTÓLJA A MACSKAKAJÁT!! ne nézzetek hülyének légyszíves
2020. márc. 31. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szerinted normális a rántotthús egy 4 hetes kiscicának, megalapozott hogy minek nézünk :))))))
2020. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fecskendővel belenyomod a szájába, rákened az ínyére kézzel, 2-3 alkalom után fel kéne fognia, hogy ez is étel és akkor utánna mennie kéne magától is. Ha nem, akkor valamilyen másik nedves táp lesz a nyerő.

Sós/füszeres/ízfokozós emberi kajákat tényleg jobb lenne kerülni.

2020. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
3%

Én a kismacskákat úgy szoktatom a kajára ,hogy

a kenyeret beáztatom nekik tejbe és Úgy kicsit ismerős lesz neki az íze.

2020. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó!!jezusom,se kenyeret se tejet nem adunk egy macskának!!
2020. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, egyre jobbak. :D rántotthús, virsli, kenyér, tej... Nem adok sok évet a macskátoknak ha nem változtattok ezen sürgősen. De javaslom az ivartalanítást, mert ilyen felfogással biztos nem vagytok tenyésztők:))))))))
2020. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!