Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet adni a kandúrnak az úgynevezett antisex tablettát?

Figyelt kérdés

#Antisex tabletta macskának
2021. aug. 18. 08:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%

Igazán érdekelne engem is a már többféle, eltérő időtartalomig tartó gyógyszer neve.

Amiröl tudok, az a Suprelorin implantátum, de az hivatalosan kutyáknak van.


Itt megjegyzem, van nem műtéti végleges sterilizálásra is szer, de ezt csak a "minél több pénzre hajtó, azt betanuló állatorvossal" egyeztetve lehetne megoldani.

2021. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Amit nekem ajánlottak nonestron a neve,1 tabletta 1 havonta,de csak akkor ha szükséges,3 hónap múlva vissza áll a teljes nemi funkció,ha szükséges...
2021. aug. 18. 13:56
 33/40 A kérdező kommentje:
Kutya macska gyógyszer az különböző,nem lehet a macska gyógyszert kutyának adni és fordítva.
2021. aug. 18. 13:58
 34/40 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, nem tudom milyen negatív tapasztalataid vannak, de az én macskámnak semmi baja nem lett az ivartalanításról. Nem hízott el, és legalább nem zsarolják le a kölykök a szervezetét minden évben kétszer. Nem csak ő nem stresszel, hanem én sem, hogy ugyan hova rakok el már megint 4-5 kismacskát. Egyszer kellett kifizetni és ahhoz képest nem is volt drága. Egy tablettával sokkal többet ártasz, főleg, ha hosszú ideig szedeted a macskával.
2021. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Maradjuk annyiban azért van az állatorvos, hogy tudja, hogy adott kutyának való cucc mehet-e macskába.

Ez a nonestron érdekes, életembe nem hallottam róla, ahogy látom, ez valami nagyon orosz cucc. Érdekelne, kitől hallottál róla, és hol tudnád beszerezni?

2021. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Jah nem orosz, ukrán. Még érdekesebbé teszi mondjuk.
2021. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Úgy gondoljátok ha orosz akkor nem ér semmit?a sputnik vakcinát is bevezetik,és kutya bajunk...az állatorvos ajánlotta máskülönben.szintén ő ajánlotta a tablettát,mert nagyon szép skót kandúrok,azt mondta érdemes lenne fedeztetéssel foglalkozni,és még azt is mondta,hogy kimondottan a skótok génjeiben van valami amiért ők hajlamosak az ivartalanítás káros mellékhatásaira,és az ismerőseim megbetegedett macskái szintén skótok voltak,ezért akartam véleményeket hallani.
2021. aug. 18. 14:31
 38/40 A kérdező kommentje:
Máskülönben a szomszédom nak van egy ivartalanított kandurja,de nem fajtatiszta,keverék, már vagy18 éves és kutya baja...
2021. aug. 18. 14:35
 39/40 anonim ***** válasza:

Ha orosz vagy főleg ukrán, akkor ki tudja, mennyire van tesztelve ténylegesen káros hatásra.

Ez egy.

Az, hogy érdemes-e fedeztetéssel foglalkozni, azt meg a kiállítási tenyészszemle dönti el, nem az/egy állatorvos, aki amugy mint már írtad, csak a pénzre megy.


De amugy, jol csinálod a trollkérdést, beugrottam, csak a séma, és az, hogy a nonestron-trol pont skót macskákkal kapcsolatban van article, lebuktatott. De jár a keksz, azt el kell ismernem.

2021. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom amit nekem mondanak,és mások véleményére vagyok kíváncsi,és sajnos az igaz,hogy a skót macskákkal vannak problémák,különösen akajlafülü az esélyesebb,mert a génjeiben van valami,innen van a pici kajla fül is,és még sajnos porckorong problémákra is esélyesek...de csak a kajla fülű változat.
2021. aug. 18. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!