Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a macska számára betegség...

Mi a macska számára betegség után az "ugynevezett" könnyű kaja? Látni hogy éhes de a szokásos kajáját nem eszi meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
whiskas vagy más JUNIOR de ha biztosra akarsz menni akkor halas legyen. A halat sosem hagyják ott. Ha meg nem eszik annál később fog erőre kapni! létezik tej, whiskasos tej, stb...mindenképp apróbbra őrölt zamatos frissen bontott kaja legyen. Amikor alszik és akkor rakod az orra alá...elkezd álmában nyámnyogni és amint kinyitja a szemét rákap a kajára.
2010. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én főztem nekik csirkemájat és pépesítettem a húslevesbe főtt répával, kenőmájast kevertem ki kefírrel, apróra vágtam főtt tojást meg ilyesmi.

Mikor a miénk nagyon beteg volt, akkor ilyeneket kellett adni neki, de a doki ezután hozzátette azt is, hogy tkppen mindegy csak benne maradjon valami, mert tiszta csont és bőr volt borzalmasan festett. Ezek benne maradtak és szépen evett belőlük míg rá tudtunk térni az alutasakosakra (előtte kihányta) aztán a beáztatott szárazra és végül ismét a sima szárazra.


Egyébként a trovetnek van éhező/lábadozó macskáknak szóló pépje is, arra az esetre, ha mást nem tud fogyasztani gyakorlatilag minden benne van, ami kell neki, és vonzó is az illata szóval meg is eszi, de az marha drága hosszú távon.

2010. máj. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!