Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen színek hogy jöhetnek össze?

Ilyen színek hogy jöhetnek össze?

Figyelt kérdés
Adott egy fehér anyamacska teknőctarka foltokkal. A valószínűsíthető apa szürkésbarna. Három kölyök született: egy teljesen úgy néz ki, mint az anyja, egy krémszínű és egy vörös. Ebből a kombinációból hogyan születhetett az utolsó kettő cica?
2021. aug. 21. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Több kandúrtól lettek.
2021. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Valahol a felmenők között volt vörös színű macsek.
2021. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, én baromfiakkal jártam így.


Fogoly színű kakas, vörös, sárga, fekete, és fehér színű tyúkokkal.


Kizárólag az ő tojásaikból keltettem, és mégis lett valahogy egy ilyen színű tyúkom.. [link]


És nagyon sok aminek a farktolla vagy a szárnya vége lett ilyen színű.

2021. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Színgenetika. A teknőctarta minden színt, mintát "tud", bármi kijöhet belőle. Ebben az eseten a biológiai apa/apák kiléte már kb egyáltaln nem fontos. Lehetett több is, de egy is elég volt.
2021. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én teknőctarkám anyja hófehér. El sem tudom képzelni, hogy lett a teknőc?
2021. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanyáról vettem a mudimat, ahol 3 generációra visszamenőleg minden szülő fekete volt és abban az alomban, amiből én hoztam, lett egy barna színű.
2021. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép macska lehet. A jó Isten tartsa meg neked sokáig mert sok örömet fog okozni.

Olyanok mint az emberek hogy hasonlithatnak a dédapjukra vagy annak testvérére is nemcsak a szüleikre. Az állatok is olyanok mint az emberek hogy hasonlithatnak a távoli őseikre.

Az mitől lehet hogy a 3 lábú Cicám pszihikai beteg és fél mindenkitől holott az anyja barátságos volt, az apja meg semmitől meg senkitől se félt. Foltoskámnak meg anyja, apja fekete macska volt és ő mégis fehér alapon fekete csíkos lett is hiába foumacska mindenki lánynak nézi mert teljesen úgy viselkedik, meg kell mutatni hogy van tőle csak akkor hiszik el hogy fiu.

2021. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!