Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek ha a kertekben...

Mit tennétek ha a kertekben szülne egy kóbor macska? (Közvélemény kutatás)

Figyelt kérdés
Nem történt meg ez velem ez egy közvélemény kutatás. Képzeljétek el, hogy kinéztek az ablakon és egy rusnya kóbor macska szoptatja 3-4 hetes 5db kölykét és a világért se menne el. Ti mit tennének?

2021. aug. 22. 11:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
12 remek, hogy egy doboz macska ellátás is problémát okoz...
2021. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Az, probléma. Van saját állatom, és krvára nem fogok más állataira költeni egy forintot se.

Nem fog a sajátom nélkülözni. :)

Ivartalanítsd a dögödet, és nem fog más kertjébe fialni.

2021. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes doboz, kaja, víz, biztonságos hely (pl garázs), állatorvos. Egy kiscicát szerintem megtartanék, mert nagyon szeretem őket, a többinek keresnék gazdát. Jó helyre adnám őket, ahol beengedik, szeretik, ivartalaníttatják majd. Anya cicát ivartalaníttatnám, jó eséllyel ő is maradna nálunk, tudom, hogy felnőttekért nem kapkodnak, és ha már idecuccolt, hadd maradjon :D.

Nekem egy ivartalan kandúrom van, ő bejárós a házba (pontosabban inkább benti, aki időnként kimegy), az, amelyik nálunk maradna, szintén beköltözhetne.

Biztos nem raknám ki őket valahol.

2021. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
14 az enyém ivartalanítva van, de attól még nem hagynám a sorsára a többit sem. Érzem én, hogy csóró vagy, de attól még nem törvényszerű, hogy suttyó is legyél, ugye?
2021. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
A 14-esnek az a gondja, hogy próbált ő már korábban segíteni, aztán még őt basztatták és járatták le. Erről nyilván nem a macskák tehetnek, de valahol megértem. Én épp ezért tuti nem vonnék be állatvédőket, sok normális van, de sajna ilyen idióták is előfordulnak.
2021. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
17 ha ilyen stílusban kommunikált, nem csodálom, hogy voltak döccenök a szándék megértésében...
2021. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Valamelyik állatvédő egyesülettel felvenném a kapcsolatot, hogy rajtuk keresztül keressünk nekik gazdit, ivartalanítási kötelezettséggel, benti tartással, szerződéssel, addig lehetnének nálam.
2021. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Én ember vagyok a macska meg állat.
2021. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát... Én inkább választanám a macskát a tulszaporodott kis karattyolo
2021. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as: A Földön vannak növények, állatok és gombák. Te is az állat kategóriába tartozol, ne légy rasszista.
2021. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!