Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire megviselte a macskát...

Ennyire megviselte a macskát a távollét?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, aki 5 éve van itt nálunk, egészen kölyökkora óta (utcai macska). Július utolsó hetében egyhetes nyaralásra ment el az egész család, s csak mamám jött át őt megetetni, a macskaalmot takarítani. Mikor hazaértünk nagyon sírt, azóta mindenhova követ, ha kimegyek a szobából nyávog, hogy menjek vissza hozzá. Ha elmegyek a boltba sír, ha hazaérek már az ajtóban vár engem. Ha mással beszélek (telefonon) akkor is nyávog, mintha féltekeny lenne. Bújósabb lett, állandóan mellettem vagy a testvérem mellett alszik, simogatásra vár egész nap, a hasát mutogatja dorombolva, közben "mekeg".


Ennyire megviselte őt, hogy itthagytuk hirtelen (a covid alatt online oktatás miatt egész nap itthon voltam vele) egyedül?



2021. aug. 23. 00:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Leszögezném, hogy ennyire nem volt ennyire bújós, sokszor a simit egy pár perc alatt megunta
2021. aug. 23. 00:11
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Szeginy macska.
2021. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Minek teszel fel kérdést, ha ordítóan nyilvánvaló rá a válasz?! Mégis szerinted mi más történhetett? Szerencsétlen társasághoz szokott macska körül egyszercsak huzamosabb időre kiürült a ház, mindenki eltűnt, hogyne esett volna kétségbe ettől!
2021. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Én 1 hetet voltam kórházban, a 2 macskám hetekig az ölemben ült együtt. Nyilván nem fértek el, de próbálkoztak.
2021. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván sejtettem, hogy ez áll a dolgok mögött, viszont már olvastam, hogy a sok nyávogás betegségre is utalhat, ezért kérdeztem inkább rá. :)
2021. aug. 23. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor volt kinti (házban nem lehetett,kazánházban ha hideg volt igen)macskám,4 napig nyaraltunk,nagyszülőm lejött mindent adni neki is,meg a kutyánknak is,de amikor hazaértünk,oda se jött. Be volt sértődve,inkább bebújt az asztal alá,meg olyan gonosz tekintettel nézett,meg sem lehetett simogatni,míg a kutyánk legalább örült😂. De igen,valamelyiken így jön ki,a miénk talán szerencsésebb volt.
2021. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly szilveszterkor voltam oda de a 3.napon haza kellett mennem mert anyu hívott hogy a macskám lefososodott teljesen, nem evett tiszta depresszió volt. Hazamentem megfürdettem egyből helyre jött, szóval nem rosszat evett vagy valami. Jött bújt, evett. Mindent amit szoktunk csinálni
2021. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem sírnak a macskák. Te szerintem a nyávogásra gondolaz
2021. aug. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Pár nappal ezelőtti kérdés volt, hogy kínzás e macskát lakásban tartani. Itt a válasz újból.
2021. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem hagytátok ott a "szagotokat", most hülyén hangzik, de azt csináltuk, hogy a pizsamát otthagytuk az ágyon, amikor 2 éve mentünk nyaralni, így elvolt, láttuk, hogy teljesen macskaszőrös lettek a pizsamák, azon aludt az látszott, az etetőnek nem nagyon jött elő egyébként aki feljárkált 1-2 naponta, mikor hogy ért rá, hazaérkezéskor ő is bújt nagyon, meg magyarázott órákig (nem hangos nyávogás, inkább magyarázás volt), kicsit be is rekedt tőle, de másnap nem volt gond, nyugodt volt (ő is utcai cicus).
2021. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!