Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire megviselte a macskát...

Ennyire megviselte a macskát a távollét?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, aki 5 éve van itt nálunk, egészen kölyökkora óta (utcai macska). Július utolsó hetében egyhetes nyaralásra ment el az egész család, s csak mamám jött át őt megetetni, a macskaalmot takarítani. Mikor hazaértünk nagyon sírt, azóta mindenhova követ, ha kimegyek a szobából nyávog, hogy menjek vissza hozzá. Ha elmegyek a boltba sír, ha hazaérek már az ajtóban vár engem. Ha mással beszélek (telefonon) akkor is nyávog, mintha féltekeny lenne. Bújósabb lett, állandóan mellettem vagy a testvérem mellett alszik, simogatásra vár egész nap, a hasát mutogatja dorombolva, közben "mekeg".


Ennyire megviselte őt, hogy itthagytuk hirtelen (a covid alatt online oktatás miatt egész nap itthon voltam vele) egyedül?



2021. aug. 23. 00:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezért nem járunk nyaralni.
2021. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyem meg :) Igen, hiányoztatok neki.
2021. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!