Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kertbe bemászkáló macskáró...

Egy kertbe bemászkáló macskáról honnan lehetne kideríteni, kié?

Figyelt kérdés

Jóideje bejárkál ide, megeszi(ette) a mi macskánk maradékát, ha azonnal nem viszem el a tálat onnan, viszont délutántól eltűnik, egészen másnap reggelig.

Lehet, valami öreg nénié, aki nem valószínű hogy valami prémium táppal eteti, és így jól kibabrálok vele, mert nála meg már nem eszik. Vagy egy kislányé, de akárkié is.

Kandúr macska, reggel itt fázik a teraszon, csináltam neki fekhelyet, de látszik rajta, hogy nagyon be akarna jönni melegedni most.

Tegyek rá egy cetlit? :)

Adok én az illetőnek tápot, csak nem akarnám elszedni más cicáját.

Szomszédok nem tudják, kié.


2021. aug. 27. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Kóbor macska. Ártalmas és kártevő. Normál esetben irtani kellene.
2021. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
1-es, ahogy a fajtádat is, de sajnos ezt sem engedélyezik!
2021. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne tegyél ki kaját, pont azzal szoktatod oda...
2021. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem 6 macsekklom van

Tegnap érkezett a 6. ( Ivartalanított mind ) A tegnap mentett cica még ivaros, és sajnos vemhes, de a kis cicáknak találok majd gazdit, utána öt is ivaetalaníttatom. És melette jár ide vagy 3 is enni. Én sem tudom kié. Az egyes vagy egy kis gyerek, vagy egy kényelmes panel proli, aki nem tudja, hogy a macska minden csak nem kártevő. Főleg falun. Ahol rengetek a patkány, az egér stb.

Az igaz, hogy madarakat is megfog. De azt kevesen tudhák, hogy vagy sérült vagy beteg madarat tud megfogni. Egy madár sokkal fürgébb amk egészséges. Mindemelett ha megfelelően táplálva van, nem fog madárra vadászni. De egérre patkányra igen.

2021. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
videken lakon nyaron az udvarra teszem ki a macskaimnak a kajat de a szomszedok macskai mindig megeszik toluk, valoszinu neked is olyan semmirekello szomszedaid vannak akik nem adnak enni a macskajuknak, valoszinu nem kobor macskak mert a macskuszok sokat csavarognak akar kilometereket is.
2021. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát, ahogy látom, elég cicafüggő, melyik vadászgat.

Pl ez a kandúrka csak fekszik, néha járkál, de abszolút nem érdekli semmilyen mozgó állatka.

Viszont az ivartalanított lány cicám az elég nagy franc, az levadász mindent.

Aztán lehet, tényleg csak kóbor, vagy született valahol, és nem foglalkoznak vele.

2021. aug. 27. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
most már a tiéd!
2021. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És mi oldódik meg azzal, hogy megtudod kié?

Ugyanúgy b4szik rá a gazda és átjárkál a macska.


Facebookon egy csoportban (vmi ingyenes jogi csoport) olvastam hogy egy nőnél ugyanígy evett a kóbor macska, a gazdi a jegyzőnél felnyomta a nőt hogy nem akarja hogy az etesse, meg kapcsolatban legyen a macskájával. Bírságot kapott, meg ha nem hívja a gazdit ha nála van a macska, kihívhatja a rendőrt és ismét bírságot kap.

Egy tetű kóbor macska miatt a szerencsétlen ember kap bírságot..

2021. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Egy tetű kóbor macska miatt a szerencsétlen ember kap bírságot.. "


Persze. Nem is a gazda miatt. Az állat okos, tidja, hogy nem a sajátját eszi. Az ember buta, mert nem veszi észre, hogy eljár a macskája.


Ez ám a logika aranyapám.

2021. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!