Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek tényleg epilepsziá...

Szerintetek tényleg epilepsziásak voltak a kiscicáim?

Figyelt kérdés
Röviden az történt,hogy a kb 10 hetes fiú cicám,akit egy szaporítótól hoztam el a lány testvérével együtt,egyszer csak nem ment bele az alomba,furcsán viselkedett.Aztán egyszer jöttem haza a párommal,és azt láttam,hogy elkezd a cicus rángatózni,meg habzott a szája.Ez kb 5 percig tartott,majd nem mozdult többet...:'( Aztán felakartuk vinni a tesóját orvoshoz,de már rajta sem tudtunk segíteni:'( Nagyon hiányoznak nekem!A szaporító meg azt mondta,hogy biztos nem volt semmi bajuk.Ezek után szerintetek lehet még cicám?
2010. aug. 30. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, hoyg epilepsziás volt, de macskád mindenképpen lehet, vagy olcsó tenyésztötöl vagy megbizható szaporitótól, ha van olyan, és van mert ez nekem saját tapasztalat :) sok sikert!
2010. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet epilepsziás volt a cica.Az én kutyám is így kezdte,de őt elvittük utána rögtön orvoshoz és 2 éve gyógyszert kap és él,vannak néha rohamai hozzá teszem nagyon ritkán 3 hónaponta vagy még akkor se.De ha rendesen időbe megkapja a gyógyszert akkor semmi baja.Sajnálom a cicáid.

Lehet még cicád csak ne attól akitől elhoztad a cicákat.Lehet a szaporító se tudta hogy betegek a cicák,de a mai világba kitudja. Ha kapsz cicát és nem ismered azt akitől elhoztad inkább vidd el előtte egy orvoshoz,nézesd meg hogy egészséges e.

2010. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így pusztult el 4 kiscicám 1 nap alatt. Ahogy utánaolvastam szerintem macskanátha volt. :(

Ha biztos nem lett volna semmi bajuk (a tenyésztő szerint), akkor nem pusztultak volna el.

Amúgy persze hogy lehet másik cicád, miért ne lehetne? Nem a te hibád.

2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Az utolsónak pedig nagyon sajnálom a cicáid!!!Tudom,hogy mit érzel...
2010. aug. 30. 15:30
 5/8 A kérdező kommentje:
az első válaszolótól kérdezném,hogy honnan fogadtál örökbe 4 lábú szőrgombócot?
2010. aug. 30. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
öhm, az utcáról, majd visszük dokihoz, valamint perzsát olcsón, makk egészséges, üt innek nyiregyrül a környékrül.
2010. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi az ü betökrért de nem magyar a billentyűzet. nekünk a legtöbb cicánk szaporitotol volt,de 2szer megnéztük, és kikérdeztük a gazdiját, hogy milyen a macska, és megfyigyeltük őket. sok sikert!
2010. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!azóta már egyszer meg is próbáltam egy helyen,de azt mondták,hogy nem adják oda a cicát,pontosan ezért.Utána arra gondoltam,hogy akkor megpróbálok menhelyről elhozni,de nem is válaszoltak a leveleimre.De ettől nem adom fel,mert tudom,hogy nálunk jobb helyen van a cica,mint pl. egy olyan szaporítónál,ahol egy évben legalább 4X elleni hagyják őket!
2010. aug. 31. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!