Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy egy nap alatt...

Normális hogy egy nap alatt tűrhetetlenül büdös lett a csirke?! Így oda lehet még adni a macskának?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel vettem csirkefarhátot, friss volt. Zacskóval beraktam a hűtőbe de most olyan büdös, hogy okádnom kell. Tehát megromlott, gondolom én. Macskám megeheti így még?

2021. aug. 28. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A romlott húst? Nem.
2021. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Dobd ki. A macska húsevő nem dögevő. Hiénát tartanál, odaadhatnád.
2021. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akarsz majd feleslegesen pénzt költened állatorvosra, akkor inkább dobd ki!
2021. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Beteg lesz tőle. Igen, sajnos létezik, hogy másnapra megromlik. Legközelett tálban tedd a hűtőbe.
2021. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Hú, zacskóban tetted hűtőbe? Nylonban sosem szabad hűtőbe tenni húst!!

Csak üvegedényben, és max 1 napra.

Nylonban megromlik a hűtőben.

2021. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Rendes, jó minőségű friss hús nem romlik meg 1 nap alatt hűtőben, akkor sem, ha zacskóban van! Tehát, vagy romló félben lévő húst vettél, vagy kicsit túlreagálod a szagát. Dobd ki, se neked, se a macskának nem jó, ha valóban büdös.
2021. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Régit adtak.
2021. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

6!

Rendes,jó minőségű nem. De a bolti igen. Én is tapasztaltam már. Csak utána édesanyám felvilágosított, hogy nylonban nem tárolunk húst. Azóta nincs ilyen problémám.

2021. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
#8 Én nem veszek húst, vannak csirkéim stb, sosem büdösödött meg zacskóban. Azt tudtam, hogy a bolti hús necces, nade hogy ennyire...
2021. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgysem eszi meg.A macska nem dögevő.Inkább ne büdösítsd vele a lakást se,megy rá a légy és pillanatok alatt be is köpi.
2021. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!