Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell a kiscicáknak junior...

Kell a kiscicáknak junior ételt adni vagy egyből kaphatják a felnőttet?

Figyelt kérdés
Ha ehetik a felnőttet akkor melyik fajta étel a legjobb egy félperzsa kiscicának, és hányadát kell adni a felnőtt cicának mondott mennyiségnek?
2010. aug. 30. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nekem 2 cicám van, most 2 évesek.de előttük is mindig volt macskánk=) de a lényeg,hogy én egyszer sem adtam nekik junior kaját, mindig konzervet kaptak húslevessel (mert a kutyámnak is én főzök,abból kapnak lét)meg tésztával,vagy rizzsel, vagy maradékot, de húst heti 3-4szer is kapnak most is.Szerintem felesleges a junior kaja nekik.Az enyémek is szépen fejlett cicák, hatalmas kandúrok=)
2010. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Most az Én mentett 6 hetes cicám sem kap Juniort. Sőt a most 1 éves 1 hónapos cicám sem kapott, pedig Ő 3 hetesen került hozzám. Felesleges Nekik a drága junior kaják megvétele. Adj nekik házi kosztot és sima macskakaját.És néha egy kis marhahúst.
2010. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted miért van kölyök étel ha ehetnék a felnőttet is? A két kornak különböző szükségletei vannak.
2010. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20:02-t annyival egészíteném ki, hogy marhahúst adhatsz nekik de soha nem szabad nyersen, ahogyan semmilyen húst sem. főzve, sütve :)
2010. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi, egyik ismerősöm is pont így gondolja. Neki egy brit cicája van(hatalmas kandúr) és egy félperzsa (gyönyörű lány cica. Most született négy kölyök ebből megkaptam az egyetlen kislányt. nagyon cuki. Amugy az apja nem a brit. A szomszédból egy fajtatiszta perzsa cica.
2010. aug. 30. 20:05
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezt még az első válaszra írtam.
2010. aug. 30. 20:06
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

"Szerinted miért van kölyök étel ha ehetnék a felnőttet is?"


-Azért mert ez plusz bevétel a gyártónak,a felesleges terméket drágábban elsózhatja a divatnak, reklámnak bedőlő fogyasztónak.

2010. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha összehasonlítod a kölyöktápot és a felnőttet az összetevők alapján, akkor látod, hogy más az összetevője. És nem hiába. Baja nem lesz tőle, de nem is tesz túl jól neki.

Olvass bele „szakmai” fórumokba. Egyébként ár béli különbség nincsen. Én a cicámat a saját korának, és életmódjának megfelelően megfelelően etetem. Nem rég lett egy éves. Olyan a szőre, mint a legfinomabb selyem.

2010. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

20.18 vagyok annyi még, hogy abban igazuk van a többieknek, hogy az igazi húst, amit mondjuk a húslevesből kiszedsz neki, vagy a te általad sütött csirkemájat semmi nem pótolja.

Csak ugye az embernek nem mindig van ideje főzöcskézni.

Igazából a rossz minőségű tápot kerüld az a lényeg. Akkor inkább túróstészta.

2010. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A kölyökétel lehet hogy reklám, a kölyök macska viszont nem reklám. Te kisbaba korodban miért nem azt tetted mint a felnőttek, pl egy jó kis töltött káposztát? Mert nem az való neked. A kölyök és a felnőtt állatok nem ugyanolyanok. Az állat részéről ez nem reklám.
2010. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!