Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most jött haza a cicánk,nagyon...

Most jött haza a cicánk,nagyon remeg,és alig reagál valamire,elütötték volna?

Figyelt kérdés
1 éves kandúr cicánk eltűnt 2 napja,most jött haza saját lábain,utólag vettük észre hogy lóg nagyon a hasa,betakartuk mert nagyon hideg,nem tudunk mit tenni,állatorvos ilyenkor már nincs,késő van,szerintetek rendbe jön? :(
2021. szept. 5. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy meg: a macska alapvetően óvatos állat. Nem lehet csak úgy rugdosni.
2021. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es, az állatorvos távoli válasza nekem is elég gáznak tűnik.. De az állatkínzók simán megoldják. Bár igazad van, hogy óvatosak a cicák, de hány olyan videót látni, hogy valaki elkapja, lefogja, esetleg többen is, és megrúgdossák vagy kitapossák az állat belét.. Annyi undorító ember van, aki ebben leli örömét, így sosem lehet tudni..
2021. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben igazad van. Picsányi kis faluban lakok, de mostanában állandóan botrány van, mert lakik itt valami állatkínzó barom, és még mindig nem bukott le. Egy kutyát nyakon lőtt a tulajdonosa udvarában, egy macskának kihúzta az össze fogát, és levágta a karmait (macskabiztos kerítés mögül tűnt el a cicus, biztos hogy kilopta a nyavalyás, egy csonkolt farkú kis kóbor meg pár hete szokott ide hozzánk, iszonyatos meló volt elérni hogy ne rettegjen, a macskaszállítóba még mindig nem tudom beimádkozni, pedig anélkül hogy doki látta volna nem hozom be a saját cicáimhoz..... Úgyhogy tudom miféle szörnyek tudnak lenni az emberek.
2021. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!