Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megvehetem ezt az almot?

Megvehetem ezt az almot?

Figyelt kérdés
SOS kellene 40 liter másik cicaalom, mert elázott, de csak Spar van itt közel. Eddig az aldisat használták, olyan a Sparos is vagy olyan szar poros, mint a Brünos a teszkóban? Rohadt messze van gyalog az Aldi, de ha porol a Spar alom, akkor inkább 4 körben cipelek onnan, elvileg zárásig még sikerül! Majdnem 6 ezer lenne a taxi oda-vissza, így az most nem opció.. Ha van Spar és külön Budget alom, melyik a jobb?

2021. szept. 12. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt tatán az intersparban van mindenféle.
2021. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, azt tudom, hogy biztosan van, csakhogy jó-e azt nem!
2021. szept. 12. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Macskamenhelyed van hogy pont 40 liter kell és már azonnal? Elmész a Sparba, többfajta is van, nem csak S-budgetes.
2021. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2db alomtálcába kellene 20-20 liter. Az egyiket épp kimostam, így már csak a másikban volt, de elázott a mosógép miatt. Keddre intéztem fuvart és mivel ma nincs segítségem, így kézben kell meghozni a 12kg és 11,5kg-os cica alá az almot.. Az egyik cica épp betegeskedik, így külön alom kellene mindenképp.

De még mindig a minősége érdekelne, nem más!

2021. szept. 12. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Sárban szerintem csak az az olcsó málós sziklás darabos van. A tescoba és az aldiba van szilikonos.

Tescónál van házhosszállítás is, bár az plusz pénzbe kerül.

2021. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megvettem! Nem volt porfelhő betöltéskor, ha a golyók nem esnek szét, akkor jó lesz.
2021. szept. 12. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:

"2db alomtálcába kellene 20-20 liter."


Jézusom, mekkora az az alom tálca, vagy meddig töltöd? Nálunk egy 12 kg-os elég 3 hétig. :D

2021. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyméretű zárt alomtálcák, 30 liter alom fér bele. Havonta szoktam utántölteni 1 zákkal, csak most úgy esett, hogy kifogytunk és még a víz is.. eleve sűrűbben használta az egyik, de már jól van, ezért gyorsan kitakarítottam. :) Sose értettem, hogy miért tesz ki valaki 3-5 litert! Bár egy 1,5 kilós kiscica biztos nem ennyit pisil, de ásni ők is szoktak.. Ebben is az aljáig leásnak, ilyen cicamérethez kell a sok alom!
2021. szept. 12. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, belinkelnéd hogy ez milyen fajta almostálca? Csak mert pont gondolkodok valami extra nagyon.
2021. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Catit Jumbo
2021. szept. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!