Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici kutyáknak csak a mini...

Pici kutyáknak csak a mini táp a jó vagy megvehetem a medium-ot?

Figyelt kérdés
Hárman vannak a törpikék, ketten 4,5 kilósak és egy 2,5 kg-os. A natural trainer tápról van szó, nekünk ez bevált. Most néztem hogy csak picikével lenne drágább a medium, viszont a 7,5 kgos helyett megkapnám a 12,5 kgos kiszerelést. Nem mindegy.. Viszont ha nem csak a "bogyók" mérete a különbség,szóval árthatok vele, akkor maradok a mininél. A méret nem gond, imádják a nagyobbakat.

2015. febr. 26. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mennyi idősek?
2015. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másfél, 3, és 7
2015. febr. 26. 20:01
 3/9 Szémi2003 válasza:
Én adtam neki,de vízzel feláztatva. Előtte 5-percig áztattam.
2015. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szémi2003 válasza:
Ja bocs félre értettem a kérdést
2015. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De mik? Hetesek vagy hónaposak? Mert nem mindegy...
2015. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Évesek. Ha nem azok lennének egyértelműen juniort kapnának
2015. febr. 26. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt egyértelmű.-A minit add nekik, kistestű kutyáknak az való, a medium a közepes testűeknek, a large pedig a nagytestűeknek, de ez rá is van írva a tápokra!
2015. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit jelentenek ezek, a kérdésem arra irányult hogy összetevőiben is más e ez a fajta táp , vagy csak a méretileg kölönböznek. Az egyik ilyen boltban mondta az eladó nő egyszer valamelyik tápra hogy csak a mérete más, de volt olyan amelyikre azt mondta hogy összetevőiben is.. Azért gondoltam megkérdezni itt, hogy ezzel a táppal mi a helyzet e téren.
2015. febr. 26. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb és gyorsabb, ha rákeresel a tápokra, és összehasonlítod, milyen kiszerelés mit, és mennyit tartalmaz.
2015. febr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!