Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó estét!!!! Állatorvos kéne...

Jó estét!!!! Állatorvos kéne aki nyitva van holnap vagy akár ma este is tudna valamit csinálni vele??????

Figyelt kérdés
Nógrád megye, Nemti környékén kéne valaki

2021. szept. 18. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha a gazdájának megér ez az állat akár több millió forintot?!


Legalábbis azt nézem egy válasznál, hogy a KÉRDEZŐ KEDVÉBEN járhassak.


Mert nekem is megér minden pénzt a másik fél elégedettsége!

2021. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Márpedig helikoptert nem fognak egy macskáért küldeni, ezt jobb ha felfogod, hiába hőbörögsz. Ja, és ebben az országban elég kevés embernek van többmillió forintja. Ja, most meg biztos azzal fogsz jönni, hogy akkor meg kölcsönt kell felvenni a Bankból, mi? Egy macskáért...
2021. szept. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
11! Autóval menj érte most! Remélem, tettre kész vagy, nem csak a szád nagy.
2021. szept. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egész jólvan már a kismacska, este tettem jeget az arcához már nincs bedagadva annyira. De azért egy orvossal megnézetem. Köszönöm a válaszokat
2021. szept. 19. 07:49
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, hála az égnek! Ha lett volna ilyen lehetőség (internet) 13 éves kislány koromban, én állatorvosnak mentem volna el.


Annyira megrázott egy cica elpusztulása akkor.


Lehet, hogy az állammentés lesz az én hobbim idősebb éveimben?

2021. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!