Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet veszett, ha tud inni,...

Lehet veszett, ha tud inni, és hallgat a nevére?

Figyelt kérdés

Egy idős kinti macskáról van szó, 10 körül lehet. Le van soványodva, habzik féloldalt a szája, de ilyen fura szürke színű duzzanat van azon az oldalon. Dülöngélve jár. Ha a nevén szólítom akkor jön és dorombol. De a nyálzás meg a furcsa járása a frászt hozza rám, és nem merek hozzáérni, mert nem tudom mitől van ez.

Egy idős nénié volt aki már meghalt, így nincsen gazdája, a kerti kannából szokott inni.

Az állatorvost nem tudom kihívni mert nincs rá pénzem.



2021. szept. 21. 16:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A kezemben halt meg csütörtökön, 10 perccel azelőtt, hogy kiértek volna érte. Az egyik tuja alá temettem el, és rózsát ültettem fölé. Valamilyen autoimmun betegséget mondott a doki, ami miatt kihullott az összes foga, meg tályog volt az állkapcsán.
2021. szept. 27. 10:24
 12/12 A kérdező kommentje:
A szomszéd város állatorvosa jött ki végül, mert jóval olcsóbban dolgozik, mint a helyi.
2021. szept. 27. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!