Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kisgyermek mellé kiadnak...

Kisgyermek mellé kiadnak mácskát menhelyről? Érdemes menhelyről befogadni?

Figyelt kérdés

Rengeteg a cica a menhelyeken és mi már régóta szeretnénk egyet.Arra gondoltam,hogy akkor megpróbálnánk előbb ott "kopogtatni" egy barátságosabb macsekért.

Kutyát tudom,hogy nem adnak ki (azt nem is szeretnék),de macskára is érvényes,hogy onnan nem fogok tudni hozni csak mert kisgyermekem van (és lesz is még egy)?


Benti macskának szeretnénk,viszonylag nagy a lakás (96nm),és amire szüksége van azt tudnánk biztosítani.Milyen feltételekre kellene még számítani?



2021. szept. 24. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutyat es macskat is adnak ki gyerek melle, de nyilvanvaloan csak olyat, akirol tudjak, hogy birja a gyerekeket :) Nem tudom mekkora a gyermeked, de esetleg erdemes lenne vele elmenni.

Menhelye valogatja, hogy milyen felteteleket szabnak, de szerintem a benti tartassal mar megnyered oket, mert azt szeretik.

2021. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
"Barátásgos" macskát szeretnél, akkor inkább ne, nincsenek fixen beállított macskák. Mindegyik személyiség, és kamaszkorukban, egy-másfél éves korukig tombolnak, karmolnak, harapnak, letépik a függönyt, ha barátságosra vágysz, akkor te vissza fogod vinni.
2021. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Idosebb macskat kell orokbefogadni, 1-3 ev korulit, es azert azon mar latszik, hogy milyen nagyjabol. Persze a menhelyi kornyezet mas, de amikor eloszor talalkoztam a cicammal, akkor jott, bujt dorombolt, kedveskedett rogton (2 ev korul volt akkor mar) es ez otthon se volt maskepp, nagy szerencsem van vele, soha nem volt semmi problema, azota se.
2021. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyepmesteri telepről is vihetsz macskát. Nekik nagyobb szükség lenne rá.
2021. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd milyen gyönyörű ❤️

2021. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két mentett cicánk van, egy évesek, és állatmentőktől fogadtuk őket örökbe. Kérdezték, hogy van-e gyerek, mondtuk, hogy van, 4 éves volt akkor a kisebbik, ezért olyan cicatesókat ajanlottak, akik olyan ideiglenes gazdinál voltak elhelyezve, ahol szintén van gyerek. Bennem fel sem merült, hogy ez amúgy gond lehet.
2021. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!